Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek hány esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány esküvő lehetett Magyarországon 2012.12.12-én?

Figyelt kérdés

Ti választottatok volna -e ilyen dátumot az esküvőtökre? És ha igen, akkor miért?

Illetve mi alapján választottátok ki a dátumot (ha már volt esküvőtök)


2013. jan. 2. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekünk okt. 20-án volt, mert utána hosszú hétvége :)


amúgy ezt a 2012. 12. 12. csak 1-2 hónappal előtte lett "nagy szám", egy esküvőt meg nem ennyi időbe tart megszervezni, szóval szerintem nem sokan gondolkodtak ezen fél évvel előtte

2013. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Hát szerintem nem sok, mivel hétköznapra esett.

Egyébként, ha hétvégére esett volna egy hasonló dátum, akkor talán választottam volna, mert érdekes és ilyen dátum 100 évente csak egyszer van.

2013. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Semmi pénzért nem választottam volna, decemberi esküvőt. Vizi város mellett lakunk, csakis a nyár jöhetett számításba. Én a szabadságomhoz igazítottam, ezért 07.23-án volt.
2013. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Deutsch Tomika akkor házasodott, másról nem tudok :)
2013. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2 Százévente csak egyszer?

2001. 01. 01. óta ez volt a 12.

Százévente 12 van.

2013. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!A hosszú hétvégés nagyon tetszett, nagyon ötletes :)

Télen nagyon ritkán tartanak esküvőt, de maga ez a dátum érdekes szerintem, jól megjegyezhető, nekem emiatt tetszik :)

2013. jan. 4. 11:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egy önkormányzatnál dolgozom és szerintem télen nem ritkábbak az esküvők, mint egyébként. Szerintem a legnépszerűbb hónapok az április, a május és a nyár vége, július, augusztus. De decemberben is ugyanúgy házasodnak az emberek, a szüleim is akkor esküdtek. Pl. vidéken, aki mezőgazdaságból él, eleve nem teszi vetés/aratás idejére a lagzit és bizony sokan vannak így ezzel. Nálunk a legnépszerűbb nap a szombat, de hétköznap délelőtt is rendszeresen vannak esküvők. Azt, hogy konkrétan mennyien választották ezt a dátumot, nem tudom. Külföldön, pl. az USA-ban sokkal nagyobb divat különleges dátumokat kipécézni, mint nálunk. Itthon az a lényeg, hogy legyen szabadsága a párnak és hogy el tudjon menni a násznép.
2013. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát hogy mennyi volt, azt nem tudom, de ha nekünk akkor lett volna azért, mert akkor van a névnapom. De egyébként nincs más oka.
2013. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!