Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan tudnék belenyugodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék belenyugodni abba, hogy nekem már soha nem lesz szép esküvőm?

Figyelt kérdés
Másfél éve estem teherbe, de nem olyantól akit szerettem, azóta megszültem a gyereket, de így már senkinek nem fogok kelleni. Az esküvő viszont...nem tudom egy nő csak vágyik rá, még ha nem is mondja ki. Nehéz elengedni ezt az ábrándot.
2013. jan. 8. 00:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Vannak férfiak, akik számára nem akadály, ha a nőnek van már gyereke.
2013. jan. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet szép esküvőd, ha elvesz valaki. Előbb keress valakit, ha időd engedi, aztán ha minden jól megy, akkor el is vesz :)
2013. jan. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Ritka, mint a fehér holló.

Én pedig sajnos sem kiemelkedően szép, sem sztár nem vagyok hogy ez nekem megbocsátható legyen.

2013. jan. 8. 00:42
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Még azt tedd hozzá, hogy buta vagy, és biztos a siker.
2013. jan. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged nem zavar, hogy a leendő férjednek is van gyereke, akkor nem lesz olyan nehéz párt találnod. (Sok ilyen kapcsolat van most körülöttem és egyikük sem kiemelkedően szép.) De ha zavar, akkor is van esélyed, csak talán nehezebb. Fel a fejjel.
2013. jan. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Kolompár Achillesz én eddig még csak olyan gyermekes anyákat láttam igazi, szép esküvő (nem sárga kiskosztümös, két tanús) keretében férjhez menni akik vagy elképesztően dögösek voltak és így a férjüket nem zavarta a gyerek, vagy a bulvárújságokban meg a tévében a sztárokat, akiknél ugye ez szintén nem handycap mivel sztárok.
2013. jan. 8. 00:53
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy olyat is láttam már, hogy terhesen találta meg élete szerelmét, majd megszülte a gyereket (aki ugyebár egy másiktól volt), és szépen felnevelték. Ha valaki belédszeret, nem azt fogja nézni, hogy van-e gyereked. Egy bizonyos koron felül meg a legtöbb nőnek van. Olyan sokaknak van válás után második vagy harmadik esküvőjük. Neked miért ne lehetne? Ha jól sejtem, most 9 hónapos a kicsi. Ilyenkor (pláne télen) erőteljesen egy nagy rakás sz@rnak érzi magát az ember. Azok is, akik férjhez mentek. Fel a fejjel, kicsit nagyobb lesz, ki tudsz mozdulni, ismerkedsz, minden rendben lesz. És ha nem jön össze pasi? Az élet legnagyobb ajándéka a gyermek. Minden pasinál többet ér :) Most próbálj megnyugodni, erős lenni, és szeressed nagyon azt a kicsit, ne érezze, hogy miatta vagy boldogtalan :)
2013. jan. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Pedig teljesen átlagos nőknek is sikerülhet, akár több gyerekkel is. A lényeg, hogy ne szuggeráld magadba, hogy szerencsétlen, csúnya, öreg, stb. vagy. Mert a savanyú nőket tényleg nem szeretik a férfiak.
2013. jan. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hány unalmas habos-babos esküvőn voltam már? Az enyém is uncsi volt, de legalább együtt volt a család. Ezt annyira nem tudhatod, hogy hogy lesz.
2013. jan. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Ó, dehogynem fogsz kelleni! Találkozol majd valakivel akivel viszontszeretitek egymást és olyan esküvőd lesz, amilyet akarsz! Ki beszélte ezt be neked, hogy gyerekkel nem kellesz senkinek? Most vagyok 40 éves, de 30 évesen, elvált gyerekes nőként jobban buktak rám a pasik, mint 20 éves koromban. 2 komoly kapcsolatom volt a válás után, mindkettő pasi el akart venni. Nem vagyok bombázó, pénzem sincs, házam is kicsi, átlagos nő vagyok! Fel a fejjel, csak pozitívan!
2013. jan. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!