Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rendelte valaki a neten az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendelte valaki a neten az esküvői ruháját? És így "látatlanban" jó volt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Miert ha valakinek jo volt az neked garancia hogy neked is az lesz? Eles logika! :)
2013. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akivel edíg beszéltem nem passzolt.Bö,szük,kicsi,stb...Menni kellett átvarratni,felvarratni......

Inkábbvegyél egy használt de jó és szép ruhát.Olyanok mint az újjak.

2013. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Ebayről és hasonló oldalakról (alibaba, stb.) nem szabad menyasszonyi ruhát rendelni.


Általában híres tervezők képeit lopják el, és méretre szabott ruhát ígérnek a képen láthatóból, aztán ehelyett egy kínai műanyag elszabott sz*r jön.

2013. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Én apródon vettem, és mintha rám öntötték volna. Szerintem ha fűzőset választasz annak az előnye h sokat lehet rajta még állítani. Én most adom el, és direkt a fűzőn van a hangsúly, mert az sokat számít!
2013. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

én tidebuyról rendeltem és tökéletes volt, mintha rám öntötték volna. minőségre is szuper. alakítani sem kellett rajta, hiszen konkrét méretek alapján varrták.


mondjuk, azzal se lett volna baj, ha kellett volna rajta alakítani, hiszen idő is volt rá, pénzben még alakítással együtt is olcsóbb lett volna, mellesleg a bérelt ruhát is kell alakíttatni, szóval ez nem tudom miért lett negatívumként felsorolva.

2013. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
ühüm, szóval akinek nincs tapasztalata erről, csak beszél a levegőbe annak k.rvára hasznos a válasza, akinek meg történetesen jó TAPASZTALATA VAN, annak nem hasznos a válasza. oké.
2013. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Ne haragudj, de tudod kik szoktak ilyen válaszokat írni ezekről az oldalakról? Akiknek nincs szemük, és akikkel azt is el lehet hitetni, hogy majd kb. 30.000-ért szatént meg selymet meg még mit nem kapnak ruhának.


Nézz utána interneten, 1000 meg ezer rossz tapasztalatot bemutató oldal van, nem véletlenül! A tidebuy és hasonló oldalak arra szakosodnak, hogy más, minőségi gyártók képeit ellopva azokhoz hasonló ruhákat gyártanak kínában, ami majd vagy hasonlít az eredetire, vagy nem!


Lehet kardoskodni, hogy az xy ruhája jó volt onnét, de ez esetben xy vagy rohadt nagy mázlista, vagy nincsenek nagy igényei.


néhány példa pont a tidebuy-jal kapcsolatban:


[link]

"100% scam, chinese, fake"


itt például a dagadt hölgyemény elégedett velük, saját vakságának köszönhetően:

[link]

A közeli képeken egyértelműen látszik a varrás, hímzés olcsó, gagyi kivitelezése, az anyag mássága és színbeli eltérése is! (míg a promóképen matt hófehér, a kapott anyagon pl. az alsószoknya fénylő, halvány aranyos beütésű, stb.)


itt van még egy oldal felháborodott tidebuy-vásárlókkal:

[link]


és végezetül itt van mégegy, negatív tapasztalatokkal teli:

[link]


Aki pozitív megítélést ad, az 99%-ban olyan, mint a fent linkelt kövér hölgy: még arra sem jön rá, hogy a ruha más színű, anyagú és elhanyagolt munka a rendelthez képest. egyszerűen vak vagy igénytelen.

2013. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy ideig én is gondolkodtam rajta, hogy hasonló oldalról rendelem a ruhám, de szerencsére az ilyen tapasztalatok elvették a kedvem:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Persze van olyan, hogy tűrhető az eredmény:

[link]

de erre egyrészt semmilyen garancia nincs, másrészt inkább az egyszerűbb ruháknál... Én nem kockáztattam.

2013. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

[link]


[link]


lehet csak a saját vakságom és igénytelenségem miatt van, de nekem tetszett :) mindenesetre a képeken is ilyen volt :)

2013. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
Figyelj, ha neked az nem igénytelen, hogy az egész műanyagból van (ezt innen látni...), és hogy a mellrésze el van szabva, akkor gratulálok. Pont erről beszélek, hogy csak azok dicsérik ezeket az oldalakat, akik arra sem képesek, hogy felismerjék, hogy amit kaptak, egy gyenge, elszabott másolat. Szégyen, ahogy kinéz.
2013. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!