Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezüst karikagyűrűt szeretnénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezüst karikagyűrűt szeretnénk, de anyósom nagyon problémázik rajta. Szerinte arany kell, mert az alap egy házasságkötéskor. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, hogy az ára és a kinézete is jobban tetszik. Ha aranyból csináltatnánk, akkor tuti, hogy fehéraranyból. Ezüstből olyan gyönyörűek vannak kb 20 ezer ft-ért/pár (mintás, köves stb.), s ha ugyan azt szeretném aranyból akkor az minimum 100-120e ft/pár, ha nem több. Mi azt a pénzt inkább egy klassz kis nászútba fektetnénk be. Illetve a párom a munkája miatt nem is hordhatná a gyűrűjét, nekem pedig sokkal jobban állnak az ezüst színű ékszerek.


Anyósom nem érti meg, szinte hisztérikusan veszekszik velem, hogy "normális" gyűrűt kell venni (ami aranyból van) és kész.

Most tényleg ennyire normálatlan dolog az ezüst karikagyűrű? Nem inkább az kéne, hogy számítson, ami mögötte van, nem pedig az anyaga??



2013. jan. 10. 12:13
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Én például nem is szeretem az aranyat, csak a fehéret (ilyen amúgy a gyűrűnk).

Az ezüsttel sincs semmi baj, ti döntsetek! most ne engedj! :)

2013. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Na ez az értitek. Hogy még ha ideadná az árát 1. párom nem szívesen fogadná el, 2. nem szívesen költenénk egy olyan gyűrűre, amit a jövendőbelim úgysem tud hordani. Akkor inkább azt a pénzt fordítanánk bármi másra.. félretennénk a bébikre, vagy még úgysincs kész teljesen az otthonunk, beforgatnánk abba.. akármi.
2013. jan. 10. 12:31
 13/38 anonim ***** válasza:

Anyuka régimódi ez van.


Szerintem is mondjátok meg neki, hogy aranyra nem telik és kész.


Egyébként meg tényleg, mi köze hozzá, ha most sz elején nem intézitek el, hogy ne szóljon bele semmibe akkor sose lesz béke.


Ez a ti életetek, ti esküvőtök és nem az aranytól lesz tartós egy házasság.


Esetleg mondhatjátok azt is, hogy megnyugodjon, hogy átmenetileg ezüst lesz aztán ha összeszeditek magatokat akkor lesz arany de akkor is fehér arany mert neked nem tetszik a sárga és kész! Ilyen az ízlésed. Fogadja el.Ha ilyen semmiségen vitázik akkor nagyon sok kellemetlen percet fog mindenkinek okozni marhaságok miatt.

2013. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Szerintem annak van igaza, aki az férjhez menni készül és az adott gyűrűt fogja viselni. Azaz neked. Ha neked egy függönykarika tetszene, a drága anyósodnak ahhoz sem lenne az égadta világon semmi köze. Ezt akár meg is mutathatod neki, innen is üdvözlöm "anyukát".
2013. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 Andizsuzsi ***** válasza:
Nekem is ezüst van. Nekem édesanyám volt rajta kibukva kicsit, de "túlélte".
2013. jan. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Okés, én megmondtam neki, hogy ezüstöt szeretnénk. A válasza az volt rá, hogy szó sem lehet róla. Nem akarok vele az esküvőig vitázni. Ezüst lesz, és kész! Biztos duzzogni fog,de meg kell, hogy értse..

Ez valami röhejes presztizs kérdés nála, azt pedig magában kell lerendeznie.

2013. jan. 10. 12:36
 17/38 A kérdező kommentje:

Ja, egyébként tényleg mindennel ezt csinálja. A kajával, a ruhámmal, a díszlettel.. Mindennel! Kb 1 hónapja úgy besokalltam, h a legőszintébben elgondolkoztam azon, h el kéne szökni, és titokban összeházasodni.

A legnagyobb baj, h kedvesen nem lehet vele beszélni. Mindenre azt mondja, h mit fognak szólni az emberek. :) Sztem végig fogja duzzogni az esküvőt.

2013. jan. 10. 12:40
 18/38 anonim ***** válasza:

Addig nyújtózkodjatok, ameddig a takarótok ér!


Isten mentsen attól, hogy adósságba verjétek magatokat a gyűrűk miatt!


Ha anyósnak arany kell, fizesse ő.

Azé a nóta, aki fizeti, és mert ti fizetitek, ezért ő mehet a vokálba hátra.

2013. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Szegény, mennyit fogsz te még szívni ezzel az anyóssal:SSS Most az esküvőbe szól bele, mintha csak az övé lenne. Aztán majd ha születnek az unokák, akkor meg az ő esetükben fog mindent jobban tudni mintha min. ő lenne az édesanyjuk. Én a helyedben valahogy tuti rábeszélném a férjemet, hogy nagyon-nagyon messzire költözzünk el az anyós közeléből. Sírba fog tenni ez az anyóstípus:(
2013. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
A párodnak most kellene helyretennie.
2013. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!