Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen nászajándékot adjunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nászajándékot adjunk?

Figyelt kérdés

A párom bátyja nyáron nősül(másodjára, a menyasszonnyal 10 éve élnek együtt)

Mi külföldön élünk, és míg régebben tartottuk a kapcsolatot, ma már nem igazán. Jó ha évente 1-2 alkalommal beszélünk, vagy találkozunk . Amikor hazamegyünk.

Augusztusban lesz az esküvőjük. Mi júniusban megyünk haza, mert ekkor áll le a gyár, és augusztusban nem engednek senkit el. Még nem tudják, hogy nem veszünk részt az esküvőjükön ( egyébként csak a páromnak említette meg a bátyja, hogy lagzi lesz. Nekem senki nem szólt) Szóval mi nem leszünk otthon augusztusban, de nászajándékot ettől függetlenül örömmel adnánk. De fogalmunk sincs mit adjunk nekik. Együtt élnek sok éve már, szinte mindenük megvan. Így a szokásos tányérkészlet, pohárkészlet kiesik. Pénzt nem akarunk adni. Akkor mégis mit lehetne adni még nászajándéknak??

köszönöm a segítséget, és a tippeket előre is.


2012. szept. 26. 22:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%

Pl. egy meghívást hozzátok.

Álltok minden költséget, programokat, utazást, szállást, ha épp nálatok nem férnének el.

2012. szept. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Ez nem fog menni, mert San Francisco-ban élünk, és 2 éve már meghívtuk őket. Amúgy sem olcsó az utazási költség. Ha így lenne, akkor évente járnánk haza.

Egyéb ötlet??

2012. szept. 26. 22:52
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
Pedig a pénz a legjobb ötlet.
2012. szept. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Egyéb ötlet??

Írtam:

Pénz, és a meghívás kizárva. Annyira nem vagyunk jóban sem.. Pénzt nem akarunk adni, inkább valami kézzel foghatót..

2012. szept. 26. 23:04
 5/22 anonim ***** válasza:
35%

vegyél vizipipát felszereléssel.

Nagyon hangulatos egy dolog,és nem kell összekötni a dohányzással.

Én ezt vettem bátyámnak nászajándékba,nagyon örültek neki.

2012. szept. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A párom bátyja súlyos asztmás.. Nem hiszem hogy a vízipipa megfelelő ajándék lenne.
2012. szept. 26. 23:34
 7/22 nevem-senki ***** válasza:
51%
Mi a baj a pénzzel? Kezdem azt hinni, hogy minden ámerikái Magyar sóher. Adjatok 100ezret, azzal biztosan tudnának kezdeni valamit. Méghogy tànyér... :D
2012. szept. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Az a bajom a pénzzel, hogy amióta kint élünk nagyon sokszor kértek, és mindig adtunk. Így a pénz már nem ajándék lenne, hanem csak egy szokásos kölcsön.. Ezért nem akarunk pénzt adni, mert azt amúgy is adunk ha kérnek..

De tényleg nincs más megoldás????? Másik tipp???

2012. szept. 27. 00:22
 9/22 A kérdező kommentje:

Még valamit. Nagyon sokszor nem is kérjük vissza..

A kérdésben írtam azt is hogy pár éve szép lassan le lettünk koptatva, így alig tartjuk a kapcsolatot. Ez a másik ok, hogy nincs a pénz a listán.

2012. szept. 27. 00:25
 10/22 anonim ***** válasza:
29%
Fizessétek be őket wellnessezni.
2012. szept. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!