Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Másnak is egyfolytában ajánlga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is egyfolytában ajánlgatja a fotós szolgáltatásait ez a Sharon nevű felhasználó?

Figyelt kérdés
Nekem már ÖT üzenetet küldött, hogy ha nincs fotós, szívesen ajánlja magát. Tököm ki van már vele. Csak engem tüntet ki? Ebben a kategóriában ilyen megszokott, hogy ajánlgatják magukat a szolgáltatók?
2013. jan. 18. 00:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%
Ezen az oldalon irogat? Nekem még nem írt amúgy.
2013. jan. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem tiltod le?
2013. jan. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom írtál már kérdést vagy kommentet ebben a kategóriában ezzel a témával kapcsolatban, és ott talált meg.

Én még nem találkoztam vele, mondjuk még nem is írtam ide. Na majd most :)

2013. jan. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is 5* küldött :D Az elsőre válaszoltam.
2013. jan. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
54%

Bocsánat, én írogatok...


Mivel esküvői fotós vagyok, ebben a témában nézelődök, és akinek a hozzászólásából azt látom, hogy hamarosan elérkezik a Nagy Nap, annak írok privátban.


Az ismétlődés abból adódik, hogy akit érdekel ez a téma, több kérdéshez is, akár többször is hozzászól, de én nem látok neveket, így nem tudom kiszűrni, kinek írtam már és kinek nem.


Tehát akit ez zavar, attól ezúton szeretnék elnézést kérni, de remélem, azért akad, aki az olcsó de igényes megoldást keresvén mégis megoldásra talál levelem nyomán. :)


További szép napot mindenkinek!

2013. jan. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
35%
ne is haragudj kedves (?) fotos, de ez gusztustalan!
2013. jan. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagy te egy kicsit jehova tanuja? Mármint a fotós.... kb olyan a mentalitásod.
2013. jan. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
És meg is jött az üzenet tőle. Jófej :)
2013. jan. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
60%

Egész véletlenül nem vagyok Jehova tanúja. Még.

:D

2013. jan. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
83%

Sokkal egyszerűbb, ha fizetsz egy hirdetést, kedves nyomulós fotós, a Gyakorikérdések.hu-nak! És sokkal célravezetőbb. Ráadásul, ha így egyesével írogatsz, előbb-utóbb még megsértődnek, összefognak, és elintézik, hogy kitiltsanak az oldalról.

Szerintem értelmesebb a tisztességes hirdetés. Nem is kell hetekig, elég néhány, egy-két napig. (Ha jól emlékszem, korábban megnéztem az oldal látogatottsági statisztikáját. Szép számok! Szóval megéri.)

Van olyan, hogy ha a felhasználó bizonyos szavakat lát az oldalon, aszerint alakulnak a megjelenő hirdetések is. Tehát pl. itt fog villogni a reklámod, ha valaki a Családi kapcsolatok/Esküvő kategóriában mászkál.


---

2013. jan. 18. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!