Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Másnak is egyfolytában ajánlga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is egyfolytában ajánlgatja a fotós szolgáltatásait ez a Sharon nevű felhasználó?

Figyelt kérdés
Nekem már ÖT üzenetet küldött, hogy ha nincs fotós, szívesen ajánlja magát. Tököm ki van már vele. Csak engem tüntet ki? Ebben a kategóriában ilyen megszokott, hogy ajánlgatják magukat a szolgáltatók?
2013. jan. 18. 00:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem, hogy ez miért lenne gusztustalan...

Nyilván kell neki a pénz és itt is próbálkozik. Ha tényleg nem szélhámos, akkor miért ne próbálkozhatna. Amúgy meg akinek nem tetszik letiltja..., vagy nem válaszol a leveleire.

Kedves fotós!

Én nem vagyok menyasszony szóval nem kérek levelet! :)


Valószínűleg le leszek szavazva, de ebben a kategóriában nagyon harapósak a menyasszonyok! :D

2013. jan. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
91%
Aha, én is kaptam már. :DDD Még csak egyet. :D
2013. jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
49%

én is kaptam már egy üzit....engem nem zavar!:) meg nekem már megvannak a fotósaim:)

24L

2013. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
56%

Köszönöm szépen a pozitív, védelmező hozzászólásokat! :)


A hírhedt Fotós


:)

2013. jan. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
40%

Én is kaptam három üzit, válaszoltam rá, sőt megköszöntem az ajánlatát. PONT.

Nem értem milyen bajotok van:-S

2013. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
64%
Nekem még nem küldött, gondolom azért mert én is fotográfus vagyok. Bár magamat ajánlani nem szoktam (talán egyetlen egy kivétellel amikor kifejezetten erre irányult a kérdés), néha előfordul, hogy általam írt cikket azért el-elküldök ha a témához kapcsolódik, vagy segíthet a kérdezőnek. Szerintem ebben semmi gusztustalan nincs egyébként. :)
2013. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm, senki nem spammelte még tele a fiókomat hirdetéssel, hirtelen eszembe sem jutott, hogy letiltsam.


Egyébként azért harapósak erre emberek, mert pl. a mennyegzőt is az tette tönkre, hogy teli lett szolgáltatókkal és már nem lehetett normálisan beszélgetni anélkül, hogy ne ajánlgatták volna egyfolytában saját magukat.

2013. jan. 18. 15:41
 18/30 anonim ***** válasza:
91%
én is kaptam, de elmondtam, hogy már volt, és kész :) ha jön megint, nem válaszolok. Ennyi!
2013. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem ajánlgatta, viszont biztos nem állnék le olyannal, aki így próbál kuncsaftokat szerezni. Ebből nekem az jön le, hogy túl sok ideje van <--- kevés megrendelése, illetve nincs pénze hírdetni <--- kevés a megrendelése. A jó fotósok névjegye kézről kézre jár, végül olyat válaszottunk, akit 3 független forrás is ajánlott.
2013. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
56%

Attól, hogy valakinek kevés a megrendelése még egyáltalán nem biztos, hogy rossz. Tudok olyan fotográfusról aki szándékosan nem vállal x megrendelésnél többet, hogy ne gépiesedjen el a dolog, ráadásul rengeteg olyan pályakezdő is van akik bár nagyon jók, még nem kaptak igazán lehetőséget, hogy megmutassák ezt, kevésbé ismertek. Mindenki elindul(t) valahonnan, ezt ne feledjük. Ezzel persze nem védeni akarom a nevezett fotográfust, de fontos megjegyezni, hogy a mostani időszak a marketing, az ügyféltalálkozók időszaka. Kevés olyan fotós van aki ilyenkor is ugyanannyit dolgozik mint amennyit mondjuk szezonban - vagy baromira elmaradt a feldolgozással stb...

Feltételezzük az alapvető jóindulatot, tehát azt, hogy a maga módján segíteni jár ide. :)

2013. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!