Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Másnak is egyfolytában ajánlga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is egyfolytában ajánlgatja a fotós szolgáltatásait ez a Sharon nevű felhasználó?

Figyelt kérdés
Nekem már ÖT üzenetet küldött, hogy ha nincs fotós, szívesen ajánlja magát. Tököm ki van már vele. Csak engem tüntet ki? Ebben a kategóriában ilyen megszokott, hogy ajánlgatják magukat a szolgáltatók?
2013. jan. 18. 00:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
51%
Szia, én is kaptam párat, de engem abszolút nem zavart. Még nincs fotósunk, szóval, még az is lehet, hogy válaszolok. Már fontolgatom 1-2 napja. :)
2013. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
51%

ma 16:53


Nekem meg az jön le, hogy kezdő fotós.. amint nézegettem a honlapját, láttam, h egészen fiatal. Szerintem egy kezdő fotós lehet százszorta jobb, egy tapasztaltnál, aki csak a béna beállított képekkel tud előrukkolni. Már bocsi :)

Ez olyan, mint a fodrászat.. A fiatalok sokszor sokkal jobbak (új technikák, tágabb látókör).

Tisztelet a kivételnek. remélem nem sértettem meg senkit!!

2013. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
59%
Én még csak egyet kaptam, de nagyon szánalmasnak tartom, hogy itt keres magának kuncsaftot. Ha még egy levelet küld, nem teszi ki az ablakba a válaszom. Amúgy szerintem nem megszokott dolog, nekem ő az első, aki nyomja magát. Nekem nem olcsó szolgáltatásra van szükségem, hanem minőségire. És ezért bármennyit kiadok.
2013. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem az a baj itt Magyarországon - már csak a válság miatt is, - hogy kevés ember teheti meg azt, hogy a neki legjobban tetsző profi fotóst és videóst hívja többszázezer forintért.

Van munkám most is, rengetegen jönnek műtermi fotózásra, de ezek csak 2-3 órát vénybe, + a retus. Szabadtéri portréra is tavasszal fognak elkezdeni jelentkezni, ehhez hasonlóan januárban igencsak kevés esküvő van (nem is hallottam róla egyáltalán semelyik esküvői fórumon) és tavaly volt az első esküvői szezonom 5 esküvővel, így egyelőre csak kevesen tudnak engem ebben a kategóriában ajánlani.

1 fizetős oldalon vagyok jelen, az sem konkrétan hirdetés - nézegetem a fizetős hirdetéseket is, de még nem találtam meg az igazit; nem szeretnék fölöslegesen kiadni ilyesmire többezer forintot, amikor talán ingyen is be tudok mutatkozni. :) És természteesen minden létező ingyenes oldalon fent vagyok, csak az ember általában úgy keres, hogy beüti googleba, az meg ugye megint fizetős lenne. :)

2013. jan. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 88Móni88 ***** válasza:
93%
Én örülnék, ha kapnék ajánlatot (igaz, hogy sokadszorra zavarna), de én szeretem megnézni több szolgáltató ajánlatát. Ha gondolod kedves fotós nekem jöhet üzi :)
2013. jan. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért vicces, hogy más kérdéshez meg úgy válaszolsz, mintha nem te lennél, csak rólad írna valaki.
2013. jan. 19. 18:33
 27/30 anonim ***** válasza:
32%
Érti ezt az utolsó mondatot valaki?
2013. jan. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
29%
en ertem, ha vegig olvasod, te is erteni fogod. az ember nem tudja levetkezni a stilusat. foleg ha az mezes-mazas tenyerbemaszo...
2013. jan. 20. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
35%
Az ilyet lehet jelezni a moderátornak, aki megteszi a szükséges lépéseket!
2013. jan. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Bocsánat nem értem rá idenézni azóta. Aki nem értette az utolsó kommentemet Arról szólt, hogy szóban forgó fotósunk némely kérdésnél saját magát úgy ajánlotta, mintha nem ő lenne, hogy jaj nézzétek itt van ő, és nem drága, meg szép képeket csinál és belinkelte saját magát. Na mindegy, nekem ő sok úgy ahogy van, de látom, hogy ez másnak is feltűnt.

Most megint benéztem a kategóriába, most látom finomabb csali módszerre váltott, válaszol egy csomót és hozzáteszi, hogy /egy esküvői fotós/ még akkor is, ha a válasz szempontjából tök mindegy. :D

2013. febr. 27. 10:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!