Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Titeket gyötört kétely az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket gyötört kétely az esküvőtök előtt?

Figyelt kérdés
Jól választok? Biztos jó lesz? ...

2013. jan. 18. 09:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%

Egy pillanatig sem volt kételyem. Mi már 7 éve együtt voltunk és 2 éve együtt is éltünk. Minden rendben volt, nagyon jól megvoltunk. Működött az együttélés is. Mi inkább úgy éreztük hogy ennek már nagyon itt van az ideje.Egyébként most volt augusztusban.

25/n

2013. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
22%
Csak tudnám,ki pontozgat ész nélkül mindenkit le?!
2013. jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Már 7 éve együtt éltünk, tudtuk, mi vár ránk. Meg hát az eljegyzés és az esküvő között azért eltelik egy kis idő, rendbe lehet tenni ezeket a dolgokat.
2013. jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
76%
Persze, akik pl. 6 hónap járás után tartják az esküvőt, ott el is hiszem, hogy vannak kételyek. Én épp ezért nagyon támogatom az összeköltözést. Értékes tapasztalatokat ad, összecsiszol. Ha nem sikerül az összecsiszolódás, akkor legalább megbizonyosodtál róla, hogy tényleg jó ötlet a szakítás, tényleg nem működött.
2013. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
65%

Voltak. Egy kabát vásárlásánál is mérlegelek, jó lesz, nem lesz jó? Ha nem jó, még kiakaszthatom a sufniba, majd előveszem hólapátolásnál. Ha lesz hó.

De egy férjet nem lehet felakasztani a sufniban, ha nem jó.

Szigorú következményei lesznek. :)

2013. jan. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
32%
Nem voltak,minden olyan természetesen zajlott.Megismerkedés,randizgatás,aztán bemutatás a szülőknek.A családja az első perctől kezdve befogadott,az anyukájának nem ő az egyetlen fia,így pontosan láttam,hogy milyen anyós,egy rossz szavam nem lehet.Aztán összeköltöztünk,két és fél év után pedig eljegyzett.Voltak előtte is kapcsolataim,tudtam,hogy milyen embert keresek és vele tudok élni,nagyon szeretem őt.Az eljegyzés után pedig házasság.Nem féltem,mert az eljegyzésnél az igent én komolyan gondoltam,ott akkor már eldöntöttem,hogy ő kell és ez biztos.Az esküvő már csak hab volt a tortán.Azóta is boldogan élünk,természetesen nekünk is van munkahelyi problémánk,anyagiból is kilábaltunk,de megoldottunk eddig mindent együtt,szerintem jól választottam,most sem tennék másképp.
2013. jan. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
35%

7-es vagyok, mi 4 éve élünk együtt a párommal, szóval jobban ismerem mint önmagam.

Szerintem normális ember minden lépését mérlegeli, ilyen helyzetben pláne.

Egy házasság korlátokkal jár, és nehéz kilépni belőle ha később problémák lennének.

És itt most nem a megcsalásokról stb. stb-ről beszélek, hanem bármiről amit hozhat az élet.

Anyám pl. 40 évesen idegösszeomlást kapott és begolyózott.

Tönkretette apám, és a gyereki, a mi életünket.

Azóta is rettegek hogy mi lesz a párommal és a leendő gyerekeinkkel ha én is megzakkanok, mert én bizony nem óhajtom hogy sz@r életük legyen mellettem.

Ha megőrülök, egyedül tegyem azt.


Tehát nem csak azért kell gondolkozni, tépelődni, hogy önmagaddal mi lesz később, más téren is bele kell gondolni a dolgokba.

2013. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
50%
NEM! Egy szemernyi kétségem sem volt! Ha lett volna, nem mentem volna hozzá. Egyszer előtte már majdnem férjhez mentem, na akkor volt kétségem, nem kevés! Már le volt foglalva sok minden, én 4 hónappal az esküvő előtt szakítottam és nagyon jól tettem, mert pokol lett volna az életem, ha hozzámegyek. Ha kétségeid vannak, nem hiába érzed, akkor valami nincs rendben és nem vagy boldog 100%-osan. Ha eljön az igazi, nincs kétség benned, hidd el!
2013. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, voltak kételyeim, nem is kevés. Az esküvő előtti készülődés a legrosszabbat hozta ki belőlünk, ráadásul nagyon nehezen tudtunk dűlőre jutni sok mindenben, pedig addigra már 4 éve voltunk együtt ebből két éve együtt is éltünk, de a szervezkedés alatt annyira kifordult a férjem magából és elszállt mindennel, mintha nem is önmaga lett volna. Én akkor nagyon elkeseredtem és komolyan fontolgattam azt, hogy talán le kellene fújni mindent, hiszen addig minden olyan jól működött, kellett a francnak ez a felhajtás. Valószínűleg ott volt a kutya elásva, hogy én nem akartam akkora volumenű esküvőt, csak a kedvéért egyeztem bele. Ez hiba volt. Akinek elmondtam az aggályaimat, azok csak legyintettek, hogy ez az esküvő előtti para, izgulok, bizonytalan vagyok, de ez természetes, majd elmúlik.

Hát nem múlt el, talán csak egy időre csillapodott, az esküvő megtörtént, egy időre nyugalom volt, terhes lettem (amit terveztünk) és újra kezdődtek a gondok mind érzelmi és mind anyagi téren, amiket a mai napig nagyon nehezen kezelünk. Sajnos sok olyan jellemvonása van a férjemnek, ami még mindig csak most válik világossá előttem, mert az biztos, hogy ha ezeket tudom korábban, akkor sosem megyek hozzá. Félre ne érts, szeretem őt, hiszen akkor nem lennék már 8 éve mellette, de lassan elegem lesz az örökös hazudozásból, a felelőtlen viselkedésből és a megbízhatatlanságából... pedig azt sem mondhatom, hogy ész nélkül ugrottam a házasságba, csupán nem vettem figyelembe az intő jeleket, nem másokra kellett volna hallgatni, hanem a fejemben megszólaló vészcsengőre, talán ma nem itt tartanék, ahol tartok.

Nem mondható vészesen rossznak a házasságom, de lehetett volna sokkal másabb is és irigykedve olvastam a sok pozitív hozzászólást, örülök, hogy sok embernek még ma is megadatik az életre szóló (vagy legalább is hosszú évekre szóló) boldogság.

Remélem, kedves kérdező, neked is így lesz és jól fogsz dönteni, bármi legyen is az a döntés!

2013. jan. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

8 hónap van az esküvőnkig, most kezdtünk komolyan szervezni. Kételyt nem érzek, inkább ilyen pillangók vannak a gyomromban, és alig bírom elhinni, hogy végre összeházasodunk. Minden lépésnél (gyűrű rendelés, étterem kiválasztás stb) összeborulunk és egymást doppingoljuk, hogy ááá már itt tartunk. :)

Boldognak érzem magam és alig várom. Persze, átgondoltam én is a dolgot, de már a kapcsolatunk elejétől, mert kb. onnantól erre készülünk lélekben. Már 2 szakkönyvet is kiolvastam, a gyerekvállalást is tisztába tettük, 1.5 éve együtt élünk, úgy érzem nincs mitől félnem/félnünk.


24N

2013. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!