Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan, aki rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki rövid menyasszonyi ruhát viselt az esküvőjén? Ha igen, linkelnétek a fényképet a ruhátokról? És hol sikerült beszerezni?

Figyelt kérdés

A rövid menyasszonyi ruha alatt ezt értem, pl.:

[link]


[link]


[link]


2013. jan. 27. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Az első! :O


Gyönyörű!

2013. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Szia! Nekem ilyen volt. Internetről rendeltem.


[link]

2013. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Én azt javasolnám, varrass. A netes rendelős oldalak (pl. a 2. által linkelt) kínai átverések, a kapott ruha sehol sem fog hasonlítani a képre.


Varrónőnél te választhatod az anyagot is, így biztos lehetsz benne, hogy minőségi.

Érdemes hozzájuk visszafogottabb kiegészítőket viselni.


Egy két szép modell:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

szia. nem az én ruhám, egy ismerősöm:


[link]


baranyában kölcsönözte, Díva szalon, úgy emlékszem, 60.000ft volt, de a szalonban a legdrágább ruha 90, szóval maximum annyi lehetett

2013. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
2013. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bocsi, én az elöl rövidre értettem, nem nyitottam meg a képet :S
2013. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

" http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__3..


Hányszor teszed még fel a kérdést?"


Ne haragudj, de azt a kérdést nem én tettem fel. Én rövid menyasszonyi ruhát szeretnék, és az érdekelt, hogy volt-e valakinek rövid menyasszonyi ruhája.

2013. jan. 28. 12:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak a belinkelt ruhák is ugyanazokról az oldalakról vannak ugyanolyan arányban, és az egyik pont ugyanaz. A többi meg olyan, ami szerepelt az említett kérdés kommentjeiben.
2013. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt a kérdést én tettem fel:)
2013. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én konkrétan miniben voltam :D nyár volt, melegem volt, úgy döntöttem nem óhajtok elpusztulni...mivel polgári esküvő volt, így ez nem volt gond
2013. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!