Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A nyoszolyólányok és a koszorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyoszolyólányok és a koszorús lányok ruháját hogy szokás fizetni, a pár fizeti vagy saját magának?

Figyelt kérdés
Ill. egy és ugyanaz a nyoszolyó és koszorúslány?
2013. jan. 27. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha menyasszonynak külön kérései vannak akkor neki illik fizetni, ha nem akkor nem hisz akkor se mennél meztelenül ha nem koszorúslány vagy.
2013. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én lennék a menyasszony, ezért kérdem,csak nem teljesen vagyok jártas ezekben a témákban :) testvérpár lenne a koszorús lány, meg előttem menne egy kislány.
2013. jan. 27. 21:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, nem tudom pontosan mi erre a szokás, vagy hogy van-e egyáltalán.

Nyilván nem meztelenül mennének, de tegyük fel, ha egy normál alkalmi ruhára rászánnának mondjuk 8-10 ezret, és tegyük fel ennyiből tudnának is venni valami szépet, olyat, amit még máshova is felvehetnek, azonban a koszorúslányruha ennél sokkal többe kerül, mondjuk 15 ezerbe, akkor nyilván nem fog tetszeni nekik. Hacsak nem kimondottan az a szándékuk, hogy ők minden áron koszorúslányok szeretnének lenni. Akkor nyilván nem fogja zavarni őket a pluszkiadás.

Persze annyira én sem vagyok tisztában az árakkal, az is lehet, hogy nem kerül többe a koszorúslányruha vagy a kölcsönzése, mint egy másféle alkalmi ruha.

És lehet, hogy a koszorúslányruhát is fel tudja venni majd máshova, ebben az esetben jobban megéri, bár vannak olyan koszorúsruhák, amik földiérőek, olyan, mint egy báli ruha, mint egy nagyestélyi, na, azt máshova nemigen veszi fel, hacsak nem mennek jövőre az Operabálba. Tehát egy ilyen nem igazán éri meg a beruházást.


Ha tegyük fel a menyasszony ragaszkodik ahhoz, hogy legyen koszorúslánya, és a ruhája többe kerülne, mint amennyit rászánna a barátnő, akkor illik beleadni neki, vagy kifizetni.

2013. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

NÁLUNK evidens, hogy fizetik maguknak, de hangsúlyozom, NÁLUNK!


rokonok lesznek a koszilányok?


Amúgy általában úgy van, ahogy az első írja.

ha a menya kiköti, hogy konkrétan milyen ruhát szeretne, akkor fizet. Ha a lányok szabad kezet kapnak, akkor ők fizetnek.

Én mindenkit úgy kértem fel, hogy örülnék, ha elvállalná, de sajnos a ruhát nem tudom állni. Mindenki megkérdezte, de mégis, milyen legyen a szín, fazon? Annyi kérésem volt, hogy HA LEHET, abroncsos. De színnel se hagytak békén. Mire mondtam, hogy akkor rózsaszín-lila-bordó. A 10 lányból csak egy húzott kéket, de az sem zavart.


Egy bnőmnek vettem meg a ruhát, mert nem futotta neki rá (teszem hozzá a napi doboz cigire igen, utána meg elindultak korábban, nem találták meg az éttermet, szall el se jöttek a vacsira...), 3000!!!! Ft volt, abroncsos ruha.

Szóval még olcsóbb volt venni, mint bérelni, csak körül kell nézni!

Nem biztos, hogy ooolyan drága (annak a válaszolónak írom, aki az ár miatt írta, hogy illene)

2013. jan. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Párom rokonai lennének a lányok, ill. a kislány aki előttem fog menni, ő egy barátnő kislánya.
2013. jan. 27. 23:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Jó, hát nekem mindegy ki mennyiért veszi a ruhát, hogy jut hozzá, milyen ruhához, esetleg használthoz.

Feltételezem, hogy az, mert már ezelőtt 6-8 éve sem lehetett normális nyári ruhát sem venni 3000-ért még a kínai piacon/boltokban sem, nemhogy csinosabbat, alkami jellegűt, pláne abroncsosat.

De hát mindenki más, van akinek eszébe sem jutna használtat felvenni, másnak meg mindegy.

Látod, van akinek a cigi mindennél fontosabb, míg másnak meg más a fontos.

2013. jan. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

én nem kötekedésből írtam a 3000ft-os ruhát.


Amúgy ez volt:


[link]


(az meg egy dolog, hogy én 3500ért adtam tovább :P )


de miért lettem megint lepontozva???? komolyan, senkinek nem fogok válaszolni :( :'(

most miért nem volt hasznos a válaszom??? :(

2013. jan. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Felénk maguknak szokták.


Sógornőm ott puffogott, hogy mi az már, hogy magának kell venni a ruhát, igaz így nászajándékott nem kellet vinniük, de utána meg eladta a ruhát a neten.


Az azért érdekes lett volna, ha megveteti a menyasszonnyal magának, aztán meg eladja.

2013. jan. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nálam ezért is nem lett ő koszorús lány, mert három hónapig hallgattam, hogy milyen egy köcsög és hülye a "legjobb barátnője" neki persze a szemébe csak sipítozott, hogy milyen jó hogy koszorúslány lehet. Hát mondom én ebből köszi nem kérek, hogy engem szidjon minden ismerősének, hogy neki ebből mennyi nyűgje van.
2013. jan. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 3-szor voltam koszorúslány, és mindig én fizettem magamnak. De mindig közeli barát esküvőjén volt, és magam választhattam a ruhát. Viszont így meg nem adtam nászajándékot.
2013. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!