Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A sima polgári esküvőn milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sima polgári esküvőn milyen ruhában szoktak lenni a menyasszonyok?

Figyelt kérdés

PL azok akiknek templomi nem lesz.

Tudnátok linkelni?


2013. jan. 28. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Voltam már olyanon, ahol kosztümben volt a menyasszony, vagy alkalmi ruhában. De olyanban is, ahol habos-babos menyasszonyi ruha volt rajta.
2013. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A menyasszonyi ruha nem csak a vallásos menyasszonyoknak jár. Attól, hogy valaki nem tart templomi esküvőt, a ruhák még ugyanolyanok. (Sőt, a lagzi is, és minden más, csak ugye a templom marad ki.)

Viszont van egy barátnőm, aki felvett egy csinos blúzt meg egy szoknyát, és ennyi. De mondjuk ő azért így oldotta meg, mert semmire nem volt pénzük. Bementek két tanúval, összeadták őket, aztán hazamantek átöltözni és folytatódott a nap a szokásos módon.


Szóval mindenki olyan ruhában van, amilyenben szeretne. De a legtöbben menyasszonyiban.

2013. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Akiknek csak polgári esküvőjük van, azok általában rendes, hófehér menyasszonyi ruhában házasodnak, hiszen nekik az AZ ESKÜVŐ. Persze vannak két tanús, utcai ruhás szertartások is, de az a ritkább.
2013. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Értem, olyan furcsa elképzelni azért oda egy habos babos menyasszonyi ruhát, azért gondoltam, hogy valami egyszerű de menyasszonyi, csak nem tudom miben "illik"
2013. jan. 28. 19:02
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Nekünk sem lesz templomi, de rendes menyasszonyi ruhám lesz! Attól még, hogy kimarad a templomi ceremónia, még minden más ugyanolyan (szép is lenne, ha csak azok vehetnének fel menyasszonyi ruhát, akiknek templomijuk is van....)!
2013. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanabban "illik", mintha lenne templomi, semmi különbség nincs (esetleg, hogy nincs szükség vállat takaró stólára/boleróra, ami nélkül a templomban kinézik az embert).
2013. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a gondom, hogy menyasszonyi ruha vagy sem, hanem hogy mennyire lehet csiricsáré :)

Nyilván nem egy ballagós szettre gondolok fekete szoknyával meg fehér inggel, csak nem tudom, hogy ez hogy megy még nem voltam esküvőn. azért csak különbözik valamennyire az templomos bevonulóstól, vagy nem? :)

2013. jan. 28. 19:05
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Nekem estélyi ruhám volt, de igazából csak az számít, miben érzi jól magát a menyasszony. Lehet az kosztüm, estélyi ruha, koktélruha. Nézz szét az estélyi ruhák között, a szolídabbak nagyon szépek tudnak lenni, igazán esküvőre valók. Pl.:


[link]

2013. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. ilyen lesz:

[link]

2013. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmiben sem különbözik a "templomis bevonulóstól" :)
2013. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!