Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet esküvőnk úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esküvőnk úgy hogy iskolába járok?

Figyelt kérdés
Végzős gimnazista vagyok (5 évfolyamos), 20 éves, kismama. A párom már megkérte a kezem, az esküvőt tervezgetjük. Magántanulò vagyok a terhességem miatt. Màjusban érettségizem, jùnius elején szülök. A kérdésem az, hogy ha összeházasodnánk (elsősorban a baba miatt) akkor a nappali tagozatos tanulòi jogviszonyom megszűnne?

#esküvő #iskola #tanulòi jogviszony
2013. jan. 30. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy szűnne! Igaz, én egyetemista vagyok, de ugyanúgy nappalis, márciusban házasodunk. Annyi, hogy új diákot kapok, az új nevemmel.
2013. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem fog, a két dolognak nincs köze egymáshoz. Más kérdés, hogy a tanulmányaidba igencsak bele fog zavarni a szülés is és az esküvő szervezése is.
2013. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Már miért szűnne meg? Teljesen más dolog.
2013. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%

tökmind1, már nagykorú vagy.

de amúgy ilyenkor az anya saját jogon, illetve a gyerek után is kapja a családi pótlékot? mert az vicces. :P

2013. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
Igen kapja.
2013. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
meg az alanyi jogon járó gyest is.
2013. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ki írt bármi rosszat itt?Mert szerintem senki...
2013. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Letörölte az akinek ez szòlt. Köszi a válaszokat tényleg, segítőkészek vagytok nagyon. De szerintem a családi pòtlék utánam már nem jár. Sajnos nagyon nevetseges összeggel fogjak tamogatni a gyermeknevelesemet, viszont szerencsere nem okoz problemat. Anyagi gondjaink nincsenek.
2013. jan. 30. 21:58
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Igen neked már nem jár családi mert nem nappali suliba jársz.
2013. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Akkor a Modik leszedték mert nem tudsz választ törölni

sok boldogságot mikorra tervezed az esküvőt?

2013. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!