Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jövőre lesz az esküvőnk, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövőre lesz az esküvőnk, és én nagyon félek! Mással is volt ez így?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem akarok más emberrel lenni, soha, de félek hogy egyszer elromlik a kapcsolatunk/házasságunk!

Honnan tudhatom, hogy ő az igazi?

És már nem vagyok szerelmes sem, nem rajongok a vőlegényemért, mint régen!


Normális ez?

Ne haragudjatok a buta kérdésekért!


4 éve vagyunk együtt!



2012. nov. 23. 14:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

vagy a nagy rémület mondatja ezt veled, vagy még egyszer át kéne gondold ezt a házasságot

nem biztos, hogy ő az igazi

2012. nov. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehetséges hogy át kéne gondolnod, de lehet hogy csak megijedtél. :)) Szerintem beszélgessetek a pároddal sokat. :))
2012. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem teljesen normális az hogy 4 év után már nem vagy szerelmes!


Az is normális, hogy megijedtél, félsz!


Tegyetek azért, hogy ne romoljon el a kapcsolatotok,beszélgessetek sokat, csináljatok közös programokat...stb.


És ha a párod kedves, figyelmes, odaadó akkor minden rendbe lesz!


Sok boldogságit! :)

2012. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

nézd, én sem lángoltam már a vőlegényemért, mi is 5 éve voltunk együtt az esküvő napján. Még csak nem is izgultam. Nálam az lehetett az oka, hogy 4,5 éve együtt is éltünk, az esküvő után sem változott semmi, miért izgultam volna? Tudom, hogy milyen, ismerjük egymást, akkor mitől romlana meg?

Ha attól félsz, hogy nem rajongasz, szerintem természetes. Én sem rajongással szeretem már, de mégis imádom, tudom, hogy ő az igazi, mert nem lennék mással, ha nincs velem, hiányzik és nagyon szeretem.

Nincs veled semmi gond szerintem :)

2012. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
20 éve szerelmes voltam jelenlegi férjembe. Akkor még gyerekként elsodort bennünket az élet egymás mellől. Mindenki élte a saját életét. De a sors egymásnak rendelt bennünket. Találkoztunk . Feladtam a házasságomat Ő is az övét. Bár hallgattam volna az első házasságomnál az eszemre és a szívemre!! Akkor nem kellett volna válnom. Mindig is tudtam, hogy Ő az igazi. Szerintem ne menj férjhez. Ez nem pánik. Sokkal több annál.
2012. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként is jó a kapcsolatotok, nincs miért aggódni.
2012. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért is akarnál hozzámenni, ha kétled, hogy Ő az igazi???
2012. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

nem rajongasz érte? mi is 4 éve vagyunk együtt, de még mindig várom a közös szabadnapokat és ranjongásig várjuk együtt a közös élményeket.

minden este izgalom mikor jön a másik és stb

én még szerelmes vagyok, szerintem ő is

szereted még őt? hogyan szereted? várod a közös élményeket?

2012. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha 4 év után már nem rajongsz (bár azért az nem olyan sok idő). A baj, az hogy benned pánik meg rémület van és kétség a pároddal szemben. És még nem is volt semmilyen nehézség az életedben. Gondolj bele, ha jönnek a gondok, akkor mennyire leszel kiábrándult? Szerintem gondold jobban végig, mennyire vagy kész arra, hogy egy emberrel minden probléma mellett dolgozz a kapcsolaton, akkor is ha már nem vagy szerelmes. Képes vagy erre vele, érte?
2012. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha ő lenne az igazi nem rezeltél volna be...hanem örülnél,h hozzámész. Egyébként pedig minden jó kapcsolatért meg kell dolgozni!
2012. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!