Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet esküvőnk úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esküvőnk úgy hogy iskolába járok?

Figyelt kérdés
Végzős gimnazista vagyok (5 évfolyamos), 20 éves, kismama. A párom már megkérte a kezem, az esküvőt tervezgetjük. Magántanulò vagyok a terhességem miatt. Màjusban érettségizem, jùnius elején szülök. A kérdésem az, hogy ha összeházasodnánk (elsősorban a baba miatt) akkor a nappali tagozatos tanulòi jogviszonyom megszűnne?

#esküvő #iskola #tanulòi jogviszony
2013. jan. 30. 21:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Vegülis nappali tagozat, mert igazabol az iskolaba bejaras alol vagyok felmentve. Ezert erdekelt, hogy mikepp valtozik a statuszom azaltal hogy hazas leszek.
2013. jan. 30. 22:15
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönjük. A polgárit, amint lehet meg szeretnénk tartani. A baba miatt nem szeretnénk várni ezzel, mi kellemetlennek tartjuk ezt az apasági nyilatkozatot. Ígyis ùgyis összeházasodnánk, de a templomos, lagzis mulatást csak 2014 nyarára tervezzük.
2013. jan. 30. 22:34
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy se változik. A nappalis jogviszony attól függ, hogy nappalira jársz-e vagy sem nem attól, hogy házas vagy-e. Gratulálok! :)
2013. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%

" Sajnos nagyon nevetseges összeggel fogjak tamogatni a gyermeknevelesemet"


Ne haragudj, de mégis egyáltalán milyen alapon vársz te el bármilyen támogatást is bárkitől, ha soha életedben egy büdös forintot nem tettél bele abba a kasszába, amiből kiveszel? Az állam nem jótékonysági intézmény. Azért, mert te felelőtlen voltál és 20 évesen potyogtatni akarsz, mások adója, ledolgozott pénze megy el. Normál esetben gondolom tisztában vagy vele, hogy a gyes, gyed összegét a saját adódból kapod vissza.


Ha ezen elgondolkodsz, lehet, hogy megjön az eszed, és talán hálás is leszel azért az összegért, amit pusztán alanyi jogon, mindenféle érdem nélkül kapsz majd.

2013. jan. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk én sem értem, miért kell azon nyafogni, hogy kevés az állami támogatás. Aki nem dolgozott, nem adózott, annak ennyi jár. Azért na, a gyerek eltartása elsősorban a szülők feladata, az állam csak segítséget nyújt hozzá. Amúgy is luxusnak tartom, hogy a magyar nők ahhoz vannak hozzászoktatva, hogy a gyerekük három éves koráig nem kell dolgozniuk.
2013. jan. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%

Ó, sokszor még az is csak a gyes+csp-t kapja, aki mondjuk dolgozott 5 évet, kirúgták és munkanélküliként szült. Az én esetem ehhez hasonló, de nem érdekel, mert 1 gyereket tervezünk és azt mindennemű állami támogatás nélkül is el tudjuk tartani, akkor is, ha egy fillér se jár utána.


Azt írtad, jó az anyagi helyzetetek. Akkor mit számít, hogy mennyivel támogatja az állam a szaporulatot?

2013. jan. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Miert ne lehetne hazasodjal,attol fuggetlenul,hogy iskolaba jarsz,vagy dolgozol,vagy eppen munkanelkuli valaki????
2013. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!