Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor kell (illik) odaadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell (illik) odaadni a nászajándékot?

Figyelt kérdés
Közeli barát,és pénzt adnánk neki.Nem nagyon voltam még esküvőn és nem tudom hogy mi a szokás...
2009. szept. 4. 13:00
 1/8 Kankalin ***** válasza:
100%
Lesz menyasszonytánc? Borítékba tenni, neveddel bedobni.
2009. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvői vacsorán illik erre alkalmas pillanatot találni...


Ha nem hívtak meg az esküvői vacsorára, akkor talán nem is kellene adni nászajándékot, ilyen esetben közeli jóbarát a jókívánságoknak is örülni fog. :D

2009. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az lesz,de ajándékdobozba tesszük a pénzt mert dollárba adjuk nekik ,amit direkt 1dollárosokra felváltottunk,és egyesével felsodortuk és átkötöttük egy szalaggal,diliből,hogy dolgozzanak ők is egy kicsit... :)
2009. szept. 4. 13:08
 4/8 A kérdező kommentje:
De megyünk a vacsira is,a legjobb barátnőm és a lányaim keresztanyja,szép lenne ha nem hivna meg :)
2009. szept. 4. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Menyasszonytánckor bele ne dobd a pénzt mert akkor nem ajándékot szokás adni, hanem megvenni a menyasszonyt!Azt hihetik hogy annyiért vetted meg. Az esküvő után szokott lenni grautláció ahol lehet pár szót váltani és átadni az ajándékot. Ez még vacsora előtt van. Vacsora közben sem szokás ajándékozni. Legalább is ahol eddig jártam így működött.
2009. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor a vacsoránál tudjátok odaadni. Erre nincs etikett, az utóbbi időben voltam pár esküvőn és az ajándékot a vacsoránál egy olyan pillanatban adtuk át / adták át amikor épp együtt volt a pár.
2009. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.
2009. szept. 4. 14:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálatok mi a szokás, de nálunk a vendégek a menyesszonyos illetve a vőlegényes házhoz mennek és ott adják át az ajándékot a menyasszonynak vagy vőlegénynek, persze van aki mégis a vacsi alatt akarja odadni, de szerintem tök mindegy.
2009. szept. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!