Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszorúslány kérdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszorúslány kérdés?

Figyelt kérdés
Muszáj koszorúslány az esküvőn? Lenne egy kislány, aki előttem menne be a templomba. Igazából azért gondolkodok rajta, mert lenne 3 csaj, egyik unokatesóm, másik kettő párom unokatesója, és szívem szerint őket választanám,de félek, hogy sértődés lenne, ha nem az enyémet választom. Az ok,amiért nem őt akarom: nem nagyon tartjuk a kapcsolatot, 10 éve nem találkoztunk, most vettem fel a szüleivel a kapcsolatot (apukája, azaz a nagybátyám lesz a tanúm) és lehet gonosz amit írok, de nem lenne szép koszorús lány sajnos:( Szerintetek bunkóság, ha őt nem kérem fel,hanem a másik két lányt? Vagy akkor már inkább egyiket se?
2013. febr. 11. 22:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit sem muszáj, bizonyos kereteken belül. Nálunk sem lesz koszorúslány. Ha lenne, akkor pici lánykák lennének, aranyos kis fodros ruhácskában, de nincs ilyen kislány a rokonságban, csak kamasz meg fiatal felnőtt. :)
2013. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

11-es: nálam nem dekoráció. Hanem olyan gondosan megválogatott lányok, akikre büszke vagyok, hogy a barátnőim , és szeretném megajándékozni őket azzal, hogy kitüntetett szerepet kapnak az esküvőmön. Ahol a koszorúslányság arról szól, hogy jaj, a a lényeg az, hogy szupercukin meg szupertrendin nézzen ki a menyasszony meg a koszorúslány együtt a profifotón, ott az értékrendekkel baj van, az én meglátásom szerint. Nekem egyébként sem a külcsín a lényeg az esküvőn.

Sőt ennyi erővel aki nem szép, az már ne is menjen férjhez szép ruhában, mert nem esküvőkompatibilis. Egyébként nekem egy koszorúslányom lesz, a legjobb barátnőm, aki valószínűleg a konzumidióták meg a médián nevelkedettek számára nem egy szépség (picit túlsúlyos, szemfogai rá vannak nőve a többire stb.... mondjuk én szépnek látom így is), de én meg azt szeretném, hogy Ő legyen ott. Én nem értem azt, ahol a "prezentálhatóság" alapján szortírozzák a koszorúslányokat. Persze, ha vki nem akar koszorúslányt, az más téma. De ezt ne keverjék már bele, mert azoknál, akiknél nem a dizájn meg a külcsín van előtérben, igenis ki fogja a biztosítékot vágni egy ilyen kijelentés.

2013. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én nem szeretnék majd koszorúslányokat..

Nem azért, mert önző vagyok és félek, hogy ők szebbek lesznek, vagy ilyesmi, hanem azért, mert kicsit úgy érezném, mintha dekorációk lennének, és csak arra valók, hogy engem kísérgessenek, mintha nem is tudom milyen királynő lennék...

2013. febr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tokeletesen egyet ertek a 13as hozzaszoloval.Melle irnam jeg,hogy a koszoruslanyok nem direkt dekoraciok,ertem ez alatt azt,hogy nem ez a fo celjuk,viszont tenyleg szinezik az eskuvot.Azert vannak,h tamogassak a menyasszonyt,megigazitsak a sminkjet ha elkenodik,tudjanak zsepit adni ha elsirja magat,egyszoval a jobb keze a menyasszonynak.Termeszetesen itt nem a picikre gondolok.Regen ugyanis babona miatt voltak koszoruslanyok a menyasszony mellett,minel szinesebb ruhakban voltak,hogy a gonosz szellem ne vegye eszre a sok lany kozul a hazasodni keszulot,es igy nem birja megingatni,vagy megszallni a menyasszonyt.
2013. febr. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!