Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszorúslány kérdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszorúslány kérdés?

Figyelt kérdés
Muszáj koszorúslány az esküvőn? Lenne egy kislány, aki előttem menne be a templomba. Igazából azért gondolkodok rajta, mert lenne 3 csaj, egyik unokatesóm, másik kettő párom unokatesója, és szívem szerint őket választanám,de félek, hogy sértődés lenne, ha nem az enyémet választom. Az ok,amiért nem őt akarom: nem nagyon tartjuk a kapcsolatot, 10 éve nem találkoztunk, most vettem fel a szüleivel a kapcsolatot (apukája, azaz a nagybátyám lesz a tanúm) és lehet gonosz amit írok, de nem lenne szép koszorús lány sajnos:( Szerintetek bunkóság, ha őt nem kérem fel,hanem a másik két lányt? Vagy akkor már inkább egyiket se?
2013. febr. 11. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy esküvőn a menyasszonynak kell szépnek lenni! Te az vagy?
2013. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

ha nem akarod, mert nem tartjátok a kapcsolatot, akkor teljesen érthető.

szép, ha vannak :)

2013. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hárman miért nem lehetnek? A kérdésből úgy értelmezem, hogy választanod kell a saját és a párod két unokatesója között.
2013. febr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Nem muszáj.

Különösebben nincs értelme, funkciója a koszorúslánynak.

Max. annyi, hogy elmondhatod utólag azoknak, akiknek mutogatod a fényképeket, hogy látjátok, nekem volt koszorúslány is az esküvőmön.

Nem túl jó ötlet, mert akkor egyforma stílusú ruhában kell megjelenniük. Ha a szabásban van is apróbb eltérés vagy a vállpántot illetően, akkor is passzolni kell egymáshoz pl. mindnek földig érőnek kell lennie, vagy mindnek térdig érőnek, mind abroncsos, vagy épp nem, szóval nem szerencsés ilyenbe belerángatni egy nőt sem, én azt mondom.

Az pont elég, és sokkal bájosabb, ha egy ártatlan kislány megy majd előtted, virágszirmokat szórva.

2013. febr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem kell választanom, de nem szeretnék hármat. Az én unokatesóm nem egy kiköpött koszorúslányhajlam, sem külsőre, sem belsőre, és attól félek, ha nem őt kérem fel, a szülők részéről lenne némi sértődés. De az is lehet, hogy nem akarok egyáltalán, csak a kislányt, és akkor a probléma megoldva. Még nem tudom igazán.
2013. febr. 12. 07:11
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

nem kell egyforma ruhának lennie teljesen.

Én annyi egyformaságot kértem, hogy vagy a szín, vagy a fazon legyen egyforma, pl. mind abroncsos, de bmilyen színű, vagy mind lila, és bmilyen szabású. Nálunk mindenki abroncsra szavazott

2013. febr. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Engem izgat, milyen egy koszorúslány hajlam? Csak, hogy tudjam, a jövőre nézve...


Szerintem meg gonosz dolog valakit így elítélni, csak azért, mert neked nem tetszik a teste. Vannak még félelmetesen felületes emberek, úgy látszik! Válaszd azt, aki a legjobban néz ki a képeken melletted! Végülis egy esküvő arról szól, hogy mennyire mutogathatóak a képek, nem arról, hogy kihez kötődsz és kit szeretsz! Hajrá!

2013. febr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Dönts úgy, ahogy a szíved diktálja. Ennyi.

Viszont nem tudom, nekem egy kicsit taszító ez a "jaj, nem néz ki koszorúslányosnak" dolog. Normális helyeken a koszorúslány nem díszítőelem.

2013. febr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt kiköpött "koszorúslányhajlamom" :) Dagi voltam, az unokatesóm mégis felkért.


Ez a dolog már el van döntve, nem értem, mit teszetoszáskodsz :) Nem akarod az unokatesódat, mert nem illik bele képbe, hát ne kérd fel. Ennyi. Az apjával is csak most vetted fel a kapcsolatot, az esküvő után gondolom megint nem találkoztok 10 évig.


Azt meg csak te tudod, hogy elég lesz e az előtted vonuló kislány, vagy szükségét érzed a koszorúslányoknak.

2013. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
49%

De hát akkor mi a koszorúslány, ha nem dekoráció? Jól mutat a képeken, mikor körülveszik a menyasszonyt, de ennyi, tehát tulajdonképpen egy díszítő elem, mintha tárgy lenne.

Akkor miért ne választhatna olyat, aki neki tetszik?

Különben nem biztos, hogy sértődés lesz belőle, ha az unokatesódat nem kéred fel, nem is biztos, hogy ő akarna lenni, én például visszautasítanám az ajánlatot, nekem ne szóljon bele senki se a ruha színébe, se a hosszába, se semmilyen kinézetébe. Meg nem akarnám, hogy más nők is kis módosítássokkal ugyan, de ugyanúgy legyenek felöltözve.

A szülők meg pláne miért lennének megsértődve? Ha tízévente egyszer találkoztok, biztos megértik.

Mellesleg egy csúnya lány általában örül, ha nincs közszemlére téve, ha nem kell szerepelnie, hanem meghúzódhat a háttérben, ő is csak kellemetlenül érezné magát, főleg ha a másik két lány sokkal szebb nála.

2013. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!