Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi pénzt illik adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt illik adni esküvőre unokatestvérnek? Nem ajándékot kérnek, hanem pénzt.

Figyelt kérdés

Én kb.30-40 ezer Ft-ra gondoltam.

Ti mennyit adnátok, vagy mennyit szokás?



2013. febr. 14. 21:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyi bőven elég, ha menyasszony tánc is lesz akkor inkább 30 plusz 10 arra.
2013. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így bőven elég.
2013. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
53%

Bőven elég, még sok is.


Mi 10 ezret adtunk összesen a férjemmel, bár nem állunk jól anyagilag.

Reális szerintem fejenként 10ezer.

2013. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
12%

Francokat.

Ja, hogy nem ajándékot kérnem, hanem pénzt.

Hát kösz, akkor én meg nem libacombot kérek az esküvői menübe, hanem töltött káposztát.

Ők eldöntik az esküvői dolgokat (helyszín, menü, lagzi), a vendégek meg, hogy mit adnak: ajándékot vagy pénzt.

2013. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
16%
Nálunk 5ezer/fő a módi. Jó,hogy nem..a lagzit ne fizessük ki?
2013. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
15 ezer fejenként legalább.
2013. febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Igazából én örülök is, hogy inkább pénzt adhatok, mert nem akarok azon kattogni, hogy esetleg olyat veszek, ami már van, vagy nem tetszik nekik.

Nem haragudnának meg, ha ajándékot vennék, nem erről van szó. Én rákérdeztem, hogy melyiknek örülnének jobban, s a pénzt választották.Így jobb is, mert azt vesznek belőle, amit jónak látnak.

Kb 50 fős lagzi lesz egyébként.

Csak nem akarok beégni se, hogy keveset adok, ezért kérdeztem, hogy mennyit illik.

Én se keresek jól, de azt se akarom, hogy égő legyen a helyzet.

2013. febr. 14. 22:23
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy ha teheti az ember, akkor azt a pénzt, amibe az került, hogy őt elhívhassák (ez furán hangzik, de kb a lagzi rá eső költségei) illik odaadni, plusz ha akar és vagy tud még adhat valamennyit.
2013. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
tegnapi utolsónak van igaza.
2013. febr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

15 körül fejenként az teljesen jó.


Az öt ezer forintot nem kommentálnám túl bőven, nálunk a gyerekek egy névnapra többet kapnak mindenkitől és nem egy gazdag család a miénk.

2013. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!