Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elől rövid, hátul hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elől rövid, hátul hosszú ruhához milyen cipő illik jobban?

Figyelt kérdés
Szandál, peep toe, vagy zárt magassarkú?
2013. febr. 3. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik fajtából találhatsz olyat, ami csinos és megfelel, olyat vegyél fel, amiben jól érzed magad.
2013. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is ez a fajtaruha tetszik.:)

Peep toe-t vennek hozza.

[link]

Itt is megnezheted,baromi jol mutat.:)

2013. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok, a linket külön is! :-)

Tényleg nagyon klassz ezzel a peep toe-val, ilyesmit keresek én is. A ruhám is hasonló, csak a szoknya nem ilyen nagy, lágyabb esésű.

2013. febr. 3. 19:03
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Vékony tűsarkú-de minimum 10 cm.
2013. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Az elöl rövid ruhához szerintem mindenképp extra magas cipő kell. Azzal mutat a legjobban. Abban jó az ember lába, ha már kiteszi :))Szóval én is a peep toe-ra szavazok. A szandált én kizárnám. De esetleg lehet egy platformos cipő is pl [link]

Szerintem ezzel is jól mutat :)

2013. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Olyat vegyél, ami kényelmes számodra, és ami tetszik.


Szerintem a zárt magassarkú vagy a peep-toe jobban illik ehhez a fazonhoz, ugyanis a vékony, pántlikás szandálokkal kicsit olyan, mintha mezítlábas lenne a menyasszony. A peep-toet viszont csak akkor vállald be, ha kifejezetten szép lábujjaid vannak.


A cipő magasságával kapcsolatban úgy vélem, hogy mindenképp középmagas (6 +) vagy extramagas cipő illik hozzá, alacsony vagy törpesarkú nem. Egyrészt a lábak formája is szebb magasabb sarokban, másrészt az alacsony sarok a szolid ruhákhoz dukál, extrém ruhához extrémebb cipő illik.


példák:


Szandál (szerintem ezek mezítlábas hatásúak)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


peep-toe:

[link]

[link]

[link]


Zárt:

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, itt ki pontozott le mindenkit, de elmehettek a francba, unatkozó fapics@k!

Köszönöm a sok linket és válaszokat!

2013. febr. 5. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Jol beszelsz Kerdezo! :)

2. voltam

2013. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

peep toe:) és Én szineset vennék :)sok boldogságot!

[link]

2013. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!