Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csinálnátok programot a szűk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinálnátok programot a szűk körű (20fő) esküvőtökön?

Figyelt kérdés

A program, a polgári után a vacsora, ahol számítógépről menne az általunk válogatott zene. Megesszük az ételt, tortát, beszélgetünk...és utána? Nem lesz túl lapos, ha csak ennyi fog történni? Nem kellene valami közös játék vagy cselekvés? Van tippetek?

(Az összetétel 10-barát, 10-családtag, gyerekek nem lesznek, és túl idősek sem)



2013. febr. 21. 20:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%

Ja és még játék is volt, tojást kellett végig vinnem a nadrágján , illetve bekötött szemmel kiválasztani a vőlegény lábát. Jó nagy nevetések voltak.

És nem volt erőltetett semmi mint ahogy sokan írják.

2013. febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%
Mi nem a pénz miatt tartottunk kis esküvőt, egyszerűen a férjem nem akart sok embert. De én nekem meg az volt a feltételem hogy attól hogy kicsi miért kellene másnak lenni. Úgy éreztem egyszer az életben azon a napon megjár minden ami lehet.
2013. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

11-es! És a játékokat ki szervezte, ki találta ki, konferálta fel?


Köszi a választ előre is!

2013. febr. 25. 07:31
 14/14 anonim ***** válasza:
A bátyám volt a tanúm és ő találta ki, konferálta fel. De többen is benne voltak.
2013. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!