Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csinálnátok programot a szűk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinálnátok programot a szűk körű (20fő) esküvőtökön?

Figyelt kérdés

A program, a polgári után a vacsora, ahol számítógépről menne az általunk válogatott zene. Megesszük az ételt, tortát, beszélgetünk...és utána? Nem lesz túl lapos, ha csak ennyi fog történni? Nem kellene valami közös játék vagy cselekvés? Van tippetek?

(Az összetétel 10-barát, 10-családtag, gyerekek nem lesznek, és túl idősek sem)



2013. febr. 21. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
szerintem nem kell, lehet beszélgetni. nekem kicsit erőltetett lenne
2013. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell program, minek? Erőltetett lenne... Ez egy szűkkörű kis vacsora. Ha valaki többet akar, az majd felkel és táncikál, de most szervezni, mint valami csapatépítőn...


Nekem erről kicsit a tv-s főző verseny műsorok jutnak eszembe, mikor az egész a vacsoráról szólna, és akkor hastáncost rendelnek, meg közösen kell táncolni énekelni, ugrándozni stb. és mindenki halál szarul érzi magát, mert tök béna az egész, de azért kitalál mindenki ilyet, mert hát mégis túl akar tenni másokon, hogy micsoda izgi volt a program, meg felrázza a hangulatot. Szerintem ez csak elcseszi.

Most egy nagy esküvőn a vőfély működése az egész más, mint ilyen 20 fős eseményen erőltetni egy közös játékot..

2013. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
ilyen általában az elváltak 2. esküvője szokott lenni, ahol már nem igazán illik a sok flanc.
2013. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem sem kell.
2013. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ, mennyire vagytok beszélgetősek. Ha jó programot találtok ki, az mindenképp jó lesz, esetleg az is lehet, hogy megtartjátok vésztartaléknak, és ha netán laposnak éreznétek az estét, csak akkor vetitek be.
2013. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem lehetne filmvetítés a közös fotóitokból.

Közben mesélnétek, hogy mi minden történt veletek pl. azon a kiránduláson, nyaraláson.

Bár ennek csak akkor van értelme, ha még nem sokat tudnak róla a meghívottak. Vagy nem tud mindenki mindent.


Aztán lehetne olyan is, mint a lánybúcsúkon, hogy kis cetlikre kérdéseket írtok fel, ami rólatok szól, mindenki húz egyet, és meg kell válaszolni. Pl. mi a kedvenc ételetek, hol ismerkedtetek meg, hogyan, kinek milyen háztartási feladatai vannak, mit sportolt a vőlegény gyerekkorában, amit akartok. És aki még nem tudja a választ, annak mesélhettek magatokról. Két csapatra is oszolhat a társaság, és amelyik több kérdésre tud válaszolni, az nyer.

2013. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Ha ilyen szűkkörű, akkor én is szolidra venném. Szerintem sem nagyon kell más program.


De ha mégis szeretnétek, akkor én pl. utána otthoni folytatásra gondolnék: hazamehettek a vendégsereggel borozni, kártyázni, vagy ha szeretitek a viccesebb játékokat, akkor activity, scrabble, stb.

Ha jó időben lesz, kiülhettek a kertbe, szólhat a háttérben a zene, folytatódhat a beszélgetés egy kis iszogatás mellett.

Otthon lehet előre bekészíteni egy kis salátát, aprósüteményt, hátha valaki még megéhezik későbbre.

2013. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én sem gondoltam első körben, hogy erőltetni kellene a programot, csak félek, nehogy lapos legyen.

A kedves megjegyzés, hogy elváltak második esküvője szokott ilyen lenni, nem tudom miért kellett. A kérdésben nem szerepel, hogy találgasson bárki is, hogy miért ennyi. Amúgy, családalapítás előtt állunk, fontos az esküvő a legszűkebb családi-baráti körben, de 50-60 fős lagzira nincs pénzünk, és másra is gyűjtünk.

Jó lenne az otthoni folytatás, de panelban lakunk, és nagyon sok pénz a vacsora, akkor már ott maradnánk az étteremben jó darabig.

Ha valakinek eszébe jut még észrevétel, akkor várom szeretettel.

2013. febr. 22. 07:15
 9/14 anonim válasza:
0%

voltam egy nagyon jó esküvőn

ott megkértek engem h kínáljam meg a vőlegényt egy pohár borral és addig egy ötévest megkértek h tüntessék el a menyasszonyt

a vőlegény megkérdezett mindenkit h nem látta e

az ötéves meg ugye tudta h hol van

megkérdezte h mit kér érte h megmondja

ő meg mondta h cukrot

vicces volt

de ott legalább voltunk vagy ötvenen

2013. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Nekünk augusztusban volt és 23 fő volt. Ettől függetlenül én sok mindenben tartottam a hagyományokat, hiszen az hogy kevesen vagyunk nem ok arra hogy ne úgy éljem meg az esküvőmet ahogy kell.

A menyasszonyi ruhától a székszoknyáig, zenészekig, fotózásig minden volt.

Amúgy meg volt vonatozás, tányér törés, menyecsketánc,söpörtük a pénzt. Volt tortafelvágás közösen.Attól hogy kevesen voltunk 3 emeletes tortám volt. És nem volt lapos a buli, éjjel 3 körül mentünk haza. Ez a szűk család volt és 1-2 ismerős.de nagyon jól sikerült.

2013. febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!