Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi volt a menetrend az esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a menetrend az esküvőtökön? A polgári és templomi közt mennyi idő telt el? Mikor volt a fotózkodás?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk úgy lesz, hogy délelőtt fél 10-11ig fotózkodunk, 11-től kezdődik a vendégvárás, ami a polgári szertartás helyszínén (művészeti központban) lesz, 12-től maga a szertartás, 1-fél2 körül átmegyünk az étterembe (egy kis parkon kell átsétálni), és olyan 5-ig tart az ünnepi ebéd. Templomi esküvőnk nem lesz, úgyhogy azzal nem húzzuk az időt :) Azért kezdünk a fotózkodással, hogy a vendégeknek ne legyen 1-1.5 óra üresjárat (mi voltunk ilyen esküvőn, nagyon rossz volt).
2013. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ismerős ez a 1,5 óra várakozás, egyik esküvőn így volt, ahol voltunk. Emiatt nem szeretnénk, hogy várakozzanak a vendégek.

De előtte 1-2 nappal sem akarnánk tartani.

2013. febr. 9. 13:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában azt szoktam javasolni a pároknak, hogy kerüljük azokat az órákat (a creative sessionnel legalábbis) amikor a Nap magasan jár az égen, mivel csúnya nagy árnyékokat vet az arcokon, amit persze ki lehet deríteni (vakuval vagy egyéb fényterelő eszközökkel) de a végeredmény koránt sem lesz olyan mintha a napnyugtát megelőző néhány órában vagy a napkeltét követő néhány órában fotóztunk volna. Ezek közül is inkább a napnyugta előtti órákat szoktam javasolni hiszen ahogyan a nap megy lefelé, a légköri viszonyok miatt egyre melegebb hatású lesz a fénye, ráadásul sokat lágyul ez pedig jótékony hatással lesz a fotókra is. Az pedig már csak hab a tortán, hogy ha így teszünk nem hajnali háromkor kell felkelnie a menyasszonynak készülődni, ami előny lehet ha következő nap reggel hatig akar táncolni a násznéppel.


Írtam egy cikket -többek közt erről is - ha érdekel szívesen elküldöm privátban a linkjét, persze nem csak a kérdezőnek, másoknak is, akit érdekel írjon egy privátot. :)


Sok boldogságot!

2013. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Mi 12-4 között fotózkodtunk, 4re jött a szüleimhez a szűk család meg a barátnőim, kikértek, indultunk a polgárira, ami 5től volt. 6tól katolikus, 7től református esküvő, 8től vacsi. (Igen, kisit zsúfolt nap volt, de akkor fel se tűnt, csak úgy pörögtek az események)
2013. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy lesz, hogy kb 3:30-tól 5-ig, fél 6-ig fog tartani a fotózás. (Durván 2 órahossza) Utána 6:30-kor lesz a polgári szertartás (fél órás) , majd kb 7:30-kor a keresztény szertartás, ami a lagzi helyszínén lesz (saját udvarunkon). Azért írtam, h kb, mert ugye 7-re lesz vége a polgárinak, autóba ülünk, és kb 5 perc az út hazáig. Viszont lehet csúszás, stb. Szerintem így jó lesz.
2013. febr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fotózkodás előtte nap,délelőtt 2 óra,délután 2 óra (délben nem jó)

Polgári 4kor,teplomi 5kor (kettő között 5 perc séta),étterem 7től,vacsi fél8tól.

2013. febr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Mi délelőtt fotózkodtunk,kb 10-12 ig. 14 kor kezdődött a polgári, 15 kor a templomi (nagyon közel volt egymáshoz a 2 helyszín) a templomban úgyis megvárnak.:)Szóval csak kisétáltunk mentünk 200 métert, és besétáltunk.

Arra gondolj, hogy ha előtte 1-2 nappal akarsz fotózkodni, akkor a frizurát is meg a sminket is 2 szer kell megcsinálni, ami szerintem elég nagy macera.

2013. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi a ceremonia utan ugy 17. Korul indultunk A naplemente csodas a kepeken. A vendegek addig vacsoraztak nelkulunk ez igy jo volt. En ugysem tudtam enni.A mi fotosunk nagyon prifin idozitett a vasuti sineken csillogo lemeno nap csodaszep volt.
2013. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Így látatlanban azt mondanám az utolsó válaszoló jól választott fotóst. Legalábbis ebből a szempontból mindenképpen! ;)
2013. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tegnapholnapma válasza:

Szia,

nekünk a fotózás pár órában délben volt (János hegy) és mivel egész nap vagy szakadt/csepergett az eső (olyankor zokogtam, merthogy mindkét ceremónia szabadtérire lett tervezve) vagy elállt az eső (na ilyenkor fotóztunk :)) emiatt van néhány igen vagány viharfelhős képünk - aminek most már örülök, de akkor bizony majd szét fagytam a muszlin, hátul derékig kivágott rucimban....


Szertartások utána 4-től polgári, fél 5-től egyházi egy réten, lónyihogás közben :)


Így utólag azt mondom, hogy szerencse is kell hozzá (lásd mi, júliusi esküvő, 14 fokos sarkvidéki időjárással - az én fogalmaim szerint; de a megfelelő pillanatokban azért volt napsütés is). A népeknek pedig nem kellett fotózásra várnia, utána szétszélednie, utaznia, összegyűlnie a szertartások között - csak a "tömegjeleneteknél" volt szerepük - ezt most is így csinálnám :)


Remélem, segítettem valamit :)

2013. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!