Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most lesz az esküvőm,36 hetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz az esküvőm,36 hetes terhes leszek akkor. Szerintetek ez a ruha jó, csini?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 22. 20:18
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon egyszerű,elegáns ruha!Nagyon csinos leszel benne.Szerintem nagyon jó választás.
2013. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is nagyon jó választás, főleg, hogy már a 4. babát várod. :) Elegáns és nem hivalkodó. Nekem nagyon tetszik.

Gratulálok! :)

2013. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
70%

Vedd észre, hogy a modelleken hosszú ujjú van, a babán meg rövidujjú! Mindkettő változat rendelhető?

Meg próba nélkül ne végy semmit. Hányszor van, hogy valamibe beleszeretünk a kirakatban, aztán meg vacakul áll.:)

2013. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó kívánságokat))))
2013. febr. 22. 20:54
 15/37 anonim ***** válasza:
30%

nekem az anyag nem tetszik, olyan egyszerűcske esküvőre


ezek sem giccsesek, felvehetők máskor is, de mégis elegánsabb:


[link]

[link] ennek pl.egy rövidebb verziója - vagy utána levágatod

[link] persze fehérben

2013. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Nekem rövid ujjú ,ezt választottam ,mert úgyis mindig melegem van))
2013. febr. 22. 20:55
 17/37 anonim ***** válasza:
96%
9-essel egyetértek, pocakosan nem kell habos-babosnak lenni :) Szerintem szép ruha, bár nekem személy szerint a hosszabbak jobban tetszenek, de nem az én ruhám lesz, szóval hajrá. :):)
2013. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Nem az én stílusom, de elmegy a ruha. A hosszúujjú nekem nem tetszik, ha megfigyeli az ember a szalag sem úgy áll rajta, nem tudom az mennyire fix. Kicsit dinnye csempész feelinget nyújt.

A rövid ujjút feldobja viszont a masni pocak részen, aranyossá, kellemessé teszi a ruhát. Persze nem a fekete verzió, mert a baba és a fekete szalag együtt nekem kicsit fura/morbid.

Én nem ilyet választanék, ha terhesen mennék férjhez, hosszú ruha párti vagyok (nem habos babos), de ha neked ez tetszik, akkor szerintem egy szép és esztétikus darab, semmi giccs, semmi kirívó, ami miatt csúnyának lehetne nevezni. :)

2013. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szép és csinos, de szerintem egy varrónő 10, max 15 ezerért megvarná. Te tudod mi fér bele nektek, de ha számít én utánna járnék.

Legyetek nagyon boldogok! :)

2013. febr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nagyon tuti, főleg a színes masnis.
2013. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!