Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem tetszik a vőlegényem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a vőlegényem vezetékneve! Azon gondolkoztam hogy nem veszem fel a nevét, de az meg olyan furcsa meg rossz, hogy nem viselem a nevét. ú Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 15:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel probléma. Manapság mát nem szégyen ez, mint 200 évvel ezelőtt. Sokkal rosszabbul éreznéd magad, ha utána olyan névvel kellene élned, amit nem szeretsz.
2013. febr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne vedd fel, úgyis az számít majd, mi történik az évek alatt.

Nekem a sajátom nem tetszett, alig vártam, hogy felvehessem a férjem nevét, és a másikat levethessem.

Voltak, akik pedig ez miatt morogtak. Mindig vannak, akik morognak, biztos ez a kedvenc időtöltésük :D

2013. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
10%
elég gáz vagy.
2013. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

nem furcsa és nem rossz. szerencsére már nem kötelező felvenni a férj nevét házasságkötéskor.


én sem venném fel a vőlegényem nevét, még ha lényegesen egyszerűbb is, és az enyémet kb csak a közeli ismerőseim tudják helyesen leírni.

2013. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
19%
Az tök mindegy, hogy nem veszed fel, de igyekezz rábeszélni a vőlegényed, hogy a gyereketek se kapja a nevét.
2013. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Én sem fogom felvenni a barátom nevét, nagyon szeretem a sajátomat, különleges, a kötőjeles megoldás meg nagyon hosszú lenne. A gyerekeink természetesen majd az apjuk nevét kapják.
2013. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
13%
A vőlegényed változtasson nevet. Olyanra, amilyen neked tetszik.
2013. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Minden papírodat át kéne íratni az új névre. Mondd, hogy ezt nem akarod!
2013. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%

Én sosem értettem, miért kéne nevet változtatnom, mikor nekem már van egy saját. (Az más kérdés, hogy nem is akarok házasságot kötni soha. Abban sem látok értelmet az esetemben.)

Ha gyerekem lesz, valószínűleg az én nevemet kapja, mert az a szebb és különben is, szeretek különbözni :D. Nekem az is a picit logikusabb, ha az anya nevét kapja. De igazából mindegy, csak kell valami, ahogy többé-kevésbé azonosítják az embert.


Innen egyértelmű, hogy szerintem ne vedd fel.

2013. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanam, h nem tetszik a neve, de persze ö tetszik :)), ezert ne haragudjon meg, megtartanad a magadet.

En meg pont forditva voltam, az enyemmel voltam elegedetlen, igy örömmel elhagytam, az ö neve tetszik.


Egy lehetöseg meg a 2 vezeteknev, pl. Kovacs-Toth Anna.

2013. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!