Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha a vőlegényetek neve valamil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a vőlegényetek neve valamilyen állat név lenne (pl. Medve, Holló, Farkas, Nyúl, Borz stb. ) akkor hogy vennétek fel a nevét házasságkötéskor?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 22:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Én egyébként sem fogom felvenni a vőlegényem nevét, így nálam tárgytalan ez a kérdés :).
2013. febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Alapból úgy beszéltük meg, hogy maradok a sajátomnál.
2013. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%

tuti nem Vezetéknév+né verzióban :P


volt egy nagyon cuki ügyfelem, ő mindig úgy vette fel a telefont, h: Tessék, Medve! :D


ha illene az enyémhez, akkor kötőjelesen, ha nem, akkor maradnék a sajátomnál, vagy ha nem idegenkednék, akkor férj vezetékneve+az én keresztnevem.

2013. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
Fel, de a teljes nevét, pl. Holló Lászlóné.
2013. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

attól függ

- mi az én nevem, a kettő hogyan hangzk együtt pl?

- mi a férj neve? mert a Farkas annyira elterjedt magyar név, h sokszor már nem is asszociálunk róla az állatra és nem is pejoratív a jelentése. míg a medve bagy a borz tényleg furán hathat, mint vezetéknév. azt nem venném fel, főleg, ha a saját nevemmel még bizarabb

2013. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%

Állatnévtől függetlenül nem veszem fel a vőlegényem nevét.


Van nekem sajátom is.

És az összetartozás érzése nem ezen múlik.

2013. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Mi kötőjelesek lettünk a férjemmel, mert egyikünk sincs oda a saját nevéért, ezért szívunk közösen. :D Amúgy felvettem volna a Medvené nevet. Annyira cuki!!! :)
2013. febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Én né- ként.
2013. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
XD Borz Aranka...Nyúl Jolán....asszem maradnék a sajátomnál...
2013. febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%
Én megtartottam a lánykori nevem, szóval nálunk is tárgytalan ez a kérdés.
2013. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!