Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek mivel segítettek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mivel segítettek a szülők az esküvőben?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok kinél, hogy működött ez. Felénk szokás, hogy a szülők nagyobb összeggel segítenek, bár nálunk ez egyáltalán nem lesz így, viszont mindent kritizálnak, meg semmi se tetszik. Másnak is így kijutott? Vagy volt, aki szerencsésebben járt?
2013. febr. 28. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk nem segitettek, nem is kértünk tölük és nem is fogadtunk volna el tölük semmit.


Viszont éppen ezért nem is akartunk egy rakomány penzt kidobni fölöslegesen, és maradtunk a jól bevált két tanús esküvönél. Nekünk nem volt fontos a fölhajtás, ez kettönk ügye volt már akkor is.

2013. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem érezem feleslegesnek, bár azt se érezném kellemetlennek, hogy bármit elfogadjak a saját szüleimtől. Nem úgy állnak az sem baj. De kb. ötletekkel sem segítenek, csak olyan szinten, hogy amit én mondok az szar. Más javaslat nincs, de akkor is szar, ami nekem tetszik. Néha bánom, hogy bármibe beavatom őket, de ha nem mondok semmit akkor meg megy a hiszi, hogy milyen vagyok már.
2013. febr. 28. 18:34
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi nem kértünk segítséget, de mégis kaptunk (eredetileg kéttanús esküvőt terveztünk). Édesapámtól a legnagyobbat, mivel egy barátja éttermében tartjuk az ebédet (lagzi nem lesz, csak szertartás és ünnepi ebéd), ezért a teljes összegét állja a kajának (ez kb 70 fő). Nevelőapukám ingyen megcsinálta a meghívót és az ültetőkártyákat (nyomdász). A párom szülei állják a vőlegény ruháját, a köszönőajándékokat (ezt anyósom készíti) illetve a tortát. Szóval, ami a vendégekkel feljött többletköltség, azt kompenzálták :) Érdekes módon, azok beszélnek a legtöbbet bele, akik egyáltalán nem segítenek... 3 hét múlva lesz az esküvő :)
2013. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Mi abban a szerencsés helyzetben vagyunk hogy szinte mindent a szüleink állnak. Soha nem kértük tőlük ők ragaszkodtak hozzá.
2013. febr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk nagy részt mi álljuk,az én (menyasszony) szülei segítenek valamennyire.
2013. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak egy disznót kaptunk! :) Igazi vidéki esküvő meg lagzi! Meg segítséget az én szüleimtől! De azt rengeteget mivel mi csináltunk mindent! Dekoráció,kaja meg minden mást!
2013. febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Mi sem engedtük leterhelni a szülőket, a teljes esküvő a mi költségünk volt. Kis esküvőt rendeztünk, 12 fő volt a család részéről és csak egy egyszerű ebéd volt utána. A polgárira még a kollégáim eljöttek, de ők csak arra.

Az ebédnél pedig 4 személyes tálak voltak, amiket mi előre kiválasztottunk. Senki nem szólt bele semmibe, de nem is engedtük volna. Ez a mi esküvőnk a mi pénzünk, ha valakinek valami nem tetszik az nem jön.

2013. febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
a te esküvő lesz nem anyukádé... nem neki kell, hogy megfeleljen... a te nagy napod le nem az övéké... nem értem, hogy miért hagyod, hogy beleszóljanak...
2013. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hagyni nem hagyom, mivel az eredeti terveinket nem változtatjuk meg miattuk. Mindössze, ha semmit nem mondok, akkor azért hisztiznek, hogy hogy lehetek ilyen, hogy nem mondok semmit, ha meg mondok, akkor meg mindenre megjegyzéseket tesznek. Amire persze közlöm, hogy fogja már vissza magát, de akkor meg én vagyok a paraszt. Érdekes, az esküvő előtt semmi baj se volt velük, mióta megszervezzük csak a siránkozás megy.
2013. febr. 28. 19:16
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
kicsit olyan mint, ha lelkileg zsarolna vagy fél elengedni vagy rajtatok akarja újra élni ezt az egészet... ha jobban belegondolok inkább ne próbáld leoltani őket csupán mondd, hogy neked ez tetszik és, hogy milyen jó, hogy erre rátaláltál légy boldog talán akkor vissza vesznek vagy jegyezd meg kicsit keményebben, hogy még jó, hogy ez a te esküvőd és nem másnak kell, hogy megfeleljen, hanem csak neketek
2013. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!