Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívóra két idézetet szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívóra két idézetet szoktak írni? Nem tudok választani!

Figyelt kérdés

"Egy társ kell, egy barát,

ki megvéd, ki átölel,

ki megért és segít,

ha vígasz vagy tréfa kell.

De hagyja, hogy éljek,

szabadon, mint a lélek,

mert így vagyok csak én"

Elizabeth


Ne bánd, hogy szíved újra él,

Szabadon élni áldás,

Szerelem, nem más

Tégy egy próbát és ne félj.

Tárd ki a szíved, ennyi,

Halálig együtt élni,

Szerelem kell és semmi más

Rudolf


2013. márc. 7. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Én már láttam olyan meghívót, amin volt több idézet is, szerintem ha nem tudsz választani, akkor simán lehet.

Mondjuk nekem a második "szerelmesebbnek" tűnik, bár ismerem mindkét musicalt, de aki nem ismeri és nem tudja, hogy milyen környezetből valók az idézett szövegek, annak talán az első túl "kevés", ha érted mire gondolok.

2013. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Anno a szüleimében úgy volt kettő, hogy két oldalra széthajtós volt a meghívó, középen voltak az információk és a kihajtott jobb meg baloldalon volt egy-egy idézet.



Ez volt az:

"Az élet rögös útján nekünk találkozni kellett, hogy hitben, szeretetben éljünk mi egymás mellett. Fogd meg hát kezemet, és én Veled megyek, reád bízom magam, mert nagyon szeretlek."


"Megfogom kezedet és megígérem Neked, hogy az élet rögös útján végig elkísérlek. Boldogok leszünk, hiszen én is szeretlek, amíg szívem dobogni fog, hozzád mindig hű leszek."


Végül is egy idézet ketté osztva, mintha egymásnak mondanák.

2013. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors válaszodat. Egy oldalra mehet a kettő? Mert a tördelés már kész.

Egyébként egy "hozzánemértőnek" az első tetszett jobban..

2013. márc. 7. 12:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak egyet szoktak.

De egyet sem muszáj. Ez csak manapság divat. A szüleim meghívóján nem volt idézet, és külföldi esküvőn is voltam már, ott sem. Csak a meghívás ténye.

2013. márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

esetleg az egyik megy a meghívóba, a másik meg a videó elejére? :)


amúgy rá lehet tenni mindkettőt.

én úgy csinálnám, hogy egyiket a te nevedhez, másikat a párodéhoz. Mondjuk a te neved felül, alatt az idézet , utána a fő szöveg, hogy meghívjuk önt és kedves családját stb... aljára másik idézet és párod neve :)

2013. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első nekem jobban tetszik.
2013. márc. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Úgy is rá írhatod a kettőt, mintha kettőtök mottója lenne. Tehát az egyik alá a te neved, a másik alá a párodét. Vagy ahogy jól kiadja a szerkesztés.
2013. márc. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!