Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen legyen egy kép nászaján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen egy kép nászajándékba?

Figyelt kérdés

Az ifjú pár nászajándékba egy képet kért a szobájukba. Rám bízták, hogy milyen méretű és mit ábrázol.


Azt hittem, hogy könnyebb lesz így választanom, de mégsem.

EGy többdarabos vászonképre gondoltam (odea.hu, byhome), de nem tudom, hogy mi legyen rajta. Nagyon snassz a virág?


Köszönöm a válaszokat!



2013. márc. 18. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ehhez ismerni kéne őket és a lakásukat. Milyen színek vannak a szobában, mik a kedvenc színei, milyen egyéb kiegészítők, modern, hagyományos, nem mindegy. De ebben az esetben én is a virág mellett döntenék azt hiszem.
2013. márc. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem elsőre ami beugrott, az a pipacs

több virág közelről, de egy mezőn fotózva, ahogy fújja őket a szél. Nem tudom miért, ez ugrott be


pl.:


[link]


(tudom, hogy nem ilyenre gondolsz, hanem több darabból állóra, csak hirtelen ilyen képet találtam)


[link]

2013. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És ha róluk készittetnél képet?


Nekünk van a falon kettőnkről készült ceruzakép,én imádom.

(vaterán találtam egy nőt,ő rajzolta fénykép alapján,postán küldte el,csodaszép,ha kéred meg tudom mutatni is)

2013. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket s a megerősítést is.

Jó ötlet a ceruza rajz is, de ahhoz már túl rövid az idő, hogy még titokban beszerezzek egy fotót is.


A szobájukban vaníliás/barackvirágos színű a fal. Az franciaágy támlája sötétbarna, így úgy gondolom, hogy a háttérnek vagy valami barnának/sötétnek kellene lennie benne.

Vallásos kép is szóbajöhetne, de mivel abban a szobában lesz a kiságy is majd, így nem szeretném összenyomni a teret. Bár Simon Andrásnak vannak jó vonalas rajzai.


A virágra azért gondoltam vagy valami csendéletre, mert az vidám. Ilyen afrikai kép vagy ilyesmi nem tudom, hogy tetszene -e nekik.


Még ma megnézem a kikában, remélem találok valamit (már nem fontos, hogy osztott legyen), de jó lenne.


Ha nem jön össze, akkor ezek közül választok szerintem:


[link]

[link]


[link]

[link]

[link]

[link]



Bár nem magamnak választom, de nekem ezek tetszenek. Kérdés, hogy ők mennyire örülnének neki.

Végülis rám bízták minden tekintetben.

Amiatt is aggódom, hogy ha megrendelem, milyen lesz a hatása élőben? Mert azért így neten más.

2013. márc. 19. 12:09
 5/6 anonim válasza:
Nagyon tetszenek ezek a képek... Én az elsőt, vagy a másodikat venném... Szerintem azok a legjobbak...
2013. márc. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Végülis az első mellett döntöttem. Nekem az egyik kedvencem ez a fajta zöld (banánzöldnek hívom).


Remélem Nekik is fog tetszeni, bár még izgulhatok, hogy megérkezik-e addig a kép.


Köszönöm mindenkinek a hozzászólást, ment a zöld kéz. :)

2013. márc. 27. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!