Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit csináljak hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyen balhé az esküvőmön?

Figyelt kérdés
Júniusban lesz az esküvőm. A párom és a bátyám viszont utálják egymást, olyannyira hogy már össze is verekedtek. A bátyám már többször ki tagadott a családból. Az apám szintén utálja a párom. Anyám nem él, de ő biztos örülne nekünk. A lényeg az,hogy ha nem hívom meg őket abból tuti nagy balhé lesz. Viszont ha meghívom attól félek tönkre teszik életem legszebb napját.

2013. febr. 23. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök egyszerű: meghívnám őket, de megmondanám, hogy csak akkor jöhetnek el, ha tudnak viselkedni. Párommal is megbeszélném persze, hogy jönni fognak (ha jönnek, mert elképzelhető, hogy ebben az esetben nem mennek az esküvőre), úgy próbálja kontrollálni magát.
2013. febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nezd, ha utaljak a parodat, el sem mennek az eskuvore.
2013. febr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem elötte egy békítő találkozót kéne szervezni,beszélned kéne a pároddal is hogy béküljön ő első lépésre és ő hívja el őket az esküvőre.ha normális emberekről beszélünk akkor miattad félre fogják tenni a csatabárdod egy kis időre.De ha nem látod módját akkor legyen kétszemélyes esküvőd és abból nincsen parádé.Szerintem ülj le mindenkivel és beszélgess el velük és probáljatok valami megoldást találni hogy senki se sérüljön.

2013. febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük. Miért utálják egyébként? Nem lenne jobb ha leülnétek és megbeszélnétek a problémákat? Apád elmondaná a leendő vejének mi a baja vele, ő meg próbálna változtatni a dolgokon. Ha már ketten nem szeretik azok közül akikkel eddig együtt éltél, lehet, hogy ők látnak valamit amit te nem. Vagy tudnak valamiről...
2013. febr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem hívnám meg őket? Minek? Ide örülni jönnek az emberek. Nyilván, ha utálják, kitagadnak, meg neki mennek, akkor amúgy sem örülnének. Minek kísérteni az ördögöt? Lesz neked ott elég idegeskedni valód nem még félszemed azon legyen, hogy apád, meg a bátyád mikor áll fel balhézni. Főleg, hogy egy lakodalomban sok pia is van.

Kapnának egy szép táviratot, hogy összeházasodtunk.

2013. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd le kell ülni velük beszélni, külön-külön. Mondd el nekik, hogy ha téged szeretnek, ennyi időre tegyék félre az ellentéteiket és vágjanak jó képet a dologhoz. Nehogymár választanod kelljen. Nem az óvodában vagyunk...
2013. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van oka annak hogy nem szeretik. Sztem beszélj apuddal és bátyáddal hogy miért nem szeretik és majd utána meglátod!
2013. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"A bátyám már többször ki tagadott a családból."


Emiatt alap, hogy nem hívnám meg. Még ha balhézna, akkor sem. Apádat pedig a gyűlölkedése miatt. Nálunk is lesz olyan, aki közeli rokon, mégse vesz majd részt az esküvőnkön, pont a gyűlölkedése miatt, és én is félek, hogy ha eljönne, tönkretenné az egészet. Inkább a balhé, azzal meg nem kell foglalkozni. Meg kell szakítani velük a kapcsolatot, legalább egy kis időre, ha elkezdik.

2013. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!