Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen fehérneműt viseltetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabszem kérdése:

Milyen fehérneműt viseltetek a menyasszonyi ruha alatt? Tudtok esetleg ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Sokaktól hallottam hogy combfix volt rajtuk, de nyáron??? Hát én nem szeretnék harisnyát felvenni a dög melegben, a ruhán földig érős, úgyse látszik a lábam. Nem tudom, tanácstalan vagyok, fűzőre is gondoltam, hogy lenyomja kicsit a hasam, vagy alakformáló bugyi?
2013. márc. 20. 13:15
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
azért lógni nem lóg, csak azért van pocak
2013. márc. 20. 15:18
 12/20 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mennyire vagy izzadós?

Ha kifogsz egy meleg nyári napot, a combjaid úgy össze fognak tapadni, ha nem lesz rajtad combfix, h iszonyatosan zavaró lesz.

Rajtam volt combfix, nem bántam meg, a menyasszonyi ruhám eleve fűzős volt, melltartó pedig nem volt rajtam (bele volt varrva a szivacs).

2013. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


elég lesz? Jó válogatást :)

2013. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Vettem egy szép combfixet, de nem bírtam felvenni a 40 fokban, pánt nélküli szivacsos melltartó (testszínű) és hozzá illő bugyi volt rajtam.
2013. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Aki nem vett fel harisnyát, annak nem fájt/dörzsölődött ki a lába?
2013. márc. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%

Én nem akarlak benneteket elkeseríteni, de ha nem szűzen mentek férjhez ne számítsatok nagy nászéjszakára.


A nagy napon korán jött a fodrász és kozmetikus, a vőlegényt is készítették, tehát neki is fel kellett kelnie.


Másnap reggel 4-re értünk haza. A végén nálunk a vőlegénynek pálinkával kell kínálnia az összes vendéget, na most az én férjem antialkoholista, és nagyrészt vizet töltött magának, de az elején még apámékkal így is meg kellett innia pár pálinkát. Nem volt részeg, de sajgott a feje. Kb 6-7 óra folyamatos táncolás után én sem voltam az aki szívesen lett volna felül...


Azt is mondhatnám, hogy a ruhát alig tudta leszedni rólam a férjem, aztán gyakorlatilag beestünk az ágyba és másnap estig aludtunk.


Kb 2-3 nap után rehabilitálódtunk annyira, hogy egy romantikus nászéjszakát megejthettünk :)

Szóval ez a fűző, meg bugyi kérdés elég irreleváns, max akkor van jelentősége, ha kihagyjátok a lagzit.

2013. márc. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, mi reggel 7-re zuhanyoztunk le, mostunk hajat, még volt erőnk a nászéjszakához is :D
2013. márc. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

5-os vagyok!:)


Ilyen míder: [link]

2013. márc. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nálunk se volt nászéjszaka, örültünk, hogy végre ágyban vaygunk, én kb mozdulni nem tudtam, utána egy hétig fájt mindenem annyit táncoltam:D
2013. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hú, hát előszöris fehér, csipkés tangát, a melltartó bele volt varrva, mert pánt nélküli volt a menyasszonyi ruha, fehér combfix oldalt mintával (cipőbe mindenképp kell), combcsipke (világoskék), amit a vőlegény leszed és aztán eldobjuk a facér pasiknak, hogy megtudjuk,ki nősül meg először közülük :)- ez nálunk bejött :). A ruha fűzős volt, a menyecskeruha is. Nászéjszaka általában nem létezik manapság, max. nászdélelőtt vagy ilyesmi :)- hajnal 5-re értünk a szállodába, de másnap d.u.4-ig maradhattunk, így minden belefért :), amihez dukált előtte egy közös fürdés a sarokkádban és persze nem a tegnapi tanga, hanem más szerelés :).A combfix miatt nem kell nagyon aggódni, jobb, mint ha a cipő kidörzsöli a lábad. Amellett nekem aug. elején volt az esküvőm, és 18 fokos szellős nap volt, napsütéssel,de épphogy jó volt, nem volt melegem. a fűzős ruha alá nehéz felvenni még egy fűzőt, de ha olyat választasz, fölösleges is, csinos alakot csinál.
2013. márc. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!