Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek a családnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a családnak van joga beleszólni abba milyen lesz a menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés

Egy nem hétköznapi ruha tetszett meg.

[link]

Nem rendelem,hanem kép alapján varratom.

Vékony vagyok,magas,páromnak is tetszik a ruha,főképp hogy nem takarja a lábam.

Templomi nem lesz,csak polgári,utána vacsi a családdal és kész.

Kérdezték,igy megmutattam milyen ruhám lesz.

Azóta azon hisztiznek páran (főképp párom anyja,nővére),hogy ilyenben nem lehet,nem illik.

(bár nem értem miért,nem lesz ki se a buygim,se a mellem,előle kb olyan hosszú mint egy sima szoknya)

Szerintük vegyek hagyományos ruhát,ami végig hosszú.

(nem veszek,hamarabb házasodunk 2 tanuval)


Szerintetek?


2013. febr. 22. 12:00
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

A ti esküvőtök, ha neked meg a párodnak megfelel, templomi meg úgysem lesz ahol jobban el kéne takarnod magad, akkor az a ti dolgotok.


Mutasd inkább nekik ezt: [link]


:-))))



vagy ne is beszéld meg velük a ruhát, mondd meg, hogy majd meglepetés lesz mindenkinek.

2013. febr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebbe nincs senkinek beleszólása, mivel te fogod viselni a ruhát és ha neked jól áll és jók a lábaid már miért ne mutathatnád meg? úgy hogy mond meg hogy ez a te döntésed. És elég konzervatívak mert manapság már sokan ilyenben esküdnek, és nincs olyan hogy nem illik.
2013. febr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is közönséges az ilyen ruha. DE! Mivel túl vagyok az esküvőmön, tudom, hogy mennyire megkeseríti az életét a menyasszonynak a sok kritika. Tehát azt mondom, ne mutasd meg senki másnak, és akik már látták, azokat tedd helyre.
2013. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
97%

Vagy mutasd meg ezt, hogy ez szerényebb és jobban takar:

[link]

2013. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Mindennapokban se öltözök szürke egérként.

Miért pont az esküvőn öltöznék úgy mint elég sokan?

Nincs bajom a hagyományos ruhákkal,de ez jobban tetszik.

2013. febr. 22. 12:11
 6/39 A kérdező kommentje:

a linkek durvák :):)


Lehet összeszedek vagy 20 olyanról képet,amik nálam is kiverik a biztositékot és eléjük teszem,válasszanak :)

2013. febr. 22. 12:12
 7/39 anonim ***** válasza:
92%

Hát figyelj férfiként nekem nincs kellő szakismeretem egy ilyen kérdés megválaszolásához, de itt az oldalon Dunát lehet rekeszteni az esküvői ruhás kérdésekből. Mindig mindenki jobban ért hozzá,mint a másik. Mi következik ebből? Az, hogy ismeretlen emberek szólnak bele. Mivel joguk van hozzá. Joguk sokmindenhez van,neked is jogod van megfogadni a tanácsukat,meg nem elfogadni. Ha csak ebből indulunk ki,akkor egy közeli ismerősnek,főleg a párodnak is joga kell, hogy legyen egy ilyen kérdés véleményezésére. Közelezettséged viszont nincs arra nézve, hogy el kell-e fogadnod ezeket a véleményeket.


Lényegében ez egy h.lye kérdés már bocs,mert igen van joga,igen nem kell megfogadnod. És kész. Felesleges ezen tovább rágódni,mert ez a kérdés (és az ehhez hasonlók) itt megállnak,nincs miről már beszélni.

2013. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
88%
Ez a ruha gyönyörű! Ne foglalkozz velük, ez csak a Ti esküvőtök, ez a Ti napotok, ne mások határozzák meg mi, s hogyan legyen.
2013. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is túl vagyok már az esküvőn, és tapasztalatból mondom, hogy NE HAGYD, HOGY BÁRKI BELESZÓLJON!!! Ez a Ti napotok, minden úgy legyen, ahogy Ti szeretnétek!!! Akinek ez nem felel meg, nem kötelező ott lennie!
2013. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
90%
nekem tetszik ez a ruha!! Abszolút nem közönséges! Ja, és senkinek nincs beleszólása, h miben menj férjhez, én max a jövendőbelimmel tárgyalnám meg.
2013. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!