Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vegyek nászajándékba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek nászajándékba? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok!A barátnőm (20 éves) esküvője a jövő hónapba lesz és szeretnék neki olyan nászajándékot venni amire ha ránéz mindig eszébe jut hogy tőlem kapta és ami ötletes (5000-10000 ft értékben)!Most 4 hónapos terhes..Segítsetek légyszives mert semmi ötletem nincs..
2009. szept. 17. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne babàs dolgot,azt a szülé utàn illik.

Valami mutatos éjjelilàmpàt.

Esetleg hàztartàsi eszköz,amije nincs ,pl:kézi mixer,vagy szendvicssütö,de egy dràgàbb àgynemühuzat is jol jöhet.

2009. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igen az a baj hogy még nem tudja hogy milyen nemű a baba igy nem is gondolkoztam nagyon babás ajándékon.Ő azt mondta hogy pénzt szeretne de arról én nem fogok eszébe jutni mert úgyis elkölti..
2009. szept. 17. 17:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Örökbe fogadtatnál nekik egy állatot az állatkertből:

[link]

a gólya stílusos lenne, most hogy terhes a barátnőd, de sokféle állat van és ha megnő a pici baba akkor elvihetik megnézni a "mostohatestvért".


Csináltathatnál egy közös képükről festményt. Ezt manapság már fényképészek csinálják és be is keretezik szépen, ha kéred.

2009. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De ha pénzt kért,és nem azt kap,miközben arra szàmitott,nagyon csalodott lesz.Valoszinü màr megtervezte a helyét annak a pénznek.

Nem tudom,lehet meg se kellett volna kérdezni mit kér...

Egyébként lehetni 5000 forint pénzt adni neki,mellé meg egy àgynemühuzatot.

2009. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem meg mit kér hanem csak ugy beszéltünk rola és mondta hogy jó lenne ha mindenki pénzt adna mert amugy mindenük megvan!Én nem is olyanra gondoltam hogy mosógép meg vasaló hanem valami ötletes dologra mert 6 éve vagyunk barátnők és szeretném ha nem felejtene el ha már nem fogunk sokat találkozni..
2009. szept. 17. 17:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Közös képekkel egy album...
2009. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy alig van pár képünk mert a gépemen volt de ujra kellett rakni és minden elszállt..
2009. szept. 17. 17:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt nézz körül, itt dili ajándékok vannak, marha jók:

www.bigyoshop.hu

Pl.: itt van a kámaszútra lepedő, angyal-ördög párnahuzat.. meg egy csomó poénos dolog aminek biztos hogy örülnének.

2009. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az előző honlapon találtak közül tényleg lehetne valami testre szabott ajándékot választani, mellé pedig kaphatnának egy kis pénzt is. Én pl a legjobb barátnőmtől annak is örülnék, ha venne egy ágynemű huzatot (ahhoz is csatolhatsz egy kis pénzt), és azzal adnád át, hogy a "sikeres második gyermeknemzés érdekében". Ez azért még is kis mosolygásra ad okot, és ha tetszett nekik, akkor biztosra veheted, hogy ha a kezébe kerül, mindig ez a mondatod fog eszébe jutni. A gólyás ötlet is tetszik. De pl egy olyat még lehet meg is könnyeznék, ha összeállítana egy hatalmas albumot az életemről. Ha összeszednél pár képet a szüleitől (hogy közös ajándék legyen, esetleg a párja szüleitől is szerezhetnél párát), a fontosabb eseményekről, ahogy szépen felcseperedtek, és eljutottak idáig. Születéstől ballagásig, más esküvőről, szülinapról, bármiről... Megcsinálhatod úgy, hogy a vőlegény barátaitól is kérsz közös képet... Ötletesnek tartom azt is, ha a vőlegény képeit kezded az album egyik oldalán, a menyasszonyét a másikon, és középen érnek össze, ahol kihagysz egy két oldalt, az esküvő képeinek. De úgy is, hogy azonos korszakaikat egy oldalra teszed, és a végén jó pár oldalt meghagysz, hogy ők folytathassák úgy ahogy az életük alakul :) Én biztos elpigyeregném magam, ahogy végignézem, mert számomra nagyon fontos az, hogy honnan jöttem, és örökre az emlékezetembe vésődne a személy, aki ezt egy nagy könyvben elém teszi (esetleg poénosabb megjegyzésekkel is) :) Ha sikerül jó áron kihoznod, akkor még csinálhatsz az album egyik felére egy kis "zsebet" is VÉSZTARTALÉK címszóval, és beletehetsz egy 5 ezrest, vagy amennyit még gondolsz :)
2009. szept. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó nagyon jó ötlet de sajnos a barátját csak egyszer láttam mert nem olyan régóta járnak igy nem vagyunk beszélőviszonyba..
2009. szept. 21. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!