Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vegyek nászajándékba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek nászajándékba? Frappáns ajándékötlet?

Figyelt kérdés
A mi lagzinkon ott voltak a kolléganőmék, kaptunk tőlük 10 000 forinot ajándékba. Szombaton szűk családi körben ők is összeházasodnak, de nem hivtak meg minket. Szerintetek mit vigyek?
2011. márc. 10. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hívtak meg?
2011. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem hívtak meg akkor miért akarsz vinni bármit is?
2011. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy dísztáviratot.
2011. márc. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szóval, he nem vagyunk hivatalosak, akkor ne kell "visszadni" az ajándékot?
2011. márc. 10. 12:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2011. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell.

Ha jó barátok vagytok, és azért nem hívott meg mert csak rokonok voltak ott, akkor később persze kaphatnak valamit tőled.. de ez csak rajtad múlik.

2011. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem sem kell, de ha jóban vagytok, valami jelképesnek biztos örülnének. pl. nevükkel hímzett nagy törülköző, fotóalbum, "családi" esernyő, színházjegy...
2011. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, igen, jóban vagyunk, de anyagi okok miatt csak a szűk család lesz ott az ünnepi vacsorán, tehát csak a szülők és testvérek (maximum 8 személy). Az a nevükkel kihímzett törülköző jó ötlet. Ha valakinek esetleg még valami eszébe jutna, írjon!
2011. márc. 10. 16:21
 9/12 anonim válasza:
Te egy nagyon rendes kolléganő vagy! Az enyémek, amikor azt mondtam, hogy csak a szűk családot tudjuk meghívni, úgy megsértődtek, hogy meg sem nézték az esküvői fotókat! Amúgy például egy szép fotóalbum is szép ajándék. Párom kollégái tortával várták, rajta egy dísz-nászpár és egy díszes képkeretet adtak. Ez is nagyon kedves volt, mert hát nem vártunk semmit.
2011. márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha esetleg valami poénosat szeretnél,szerintem ez jópofa... :)

[link]


Teszveszen amúgy szokott egy csajszi árulni ilyet,ő készíti,de most nem találtam meg.

2011. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!