Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Májusban lesz az esküvőm, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Májusban lesz az esküvőm, és még nincs meg a ruhám. Hagyományos fehéret szeretnék. Mennyibe fog kerülni, és merre induljak beszerezni? Tapasztalatokat kérnék!

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress az interneten esküvői ruhaszalonokat, ha amúgy nem ismersz egyet sem. Időpontot kérsz tőlük, bemész, ruhákat próbálgatsz. Aztán, ha valamelyik tetszik, akkor meg lehet beszélni az eladóval, hogy le lehet-e foglalni (vagy már esetleg le van foglalva, jó pár hónappal az esküvő előtt érdemes beszerezni a ruhát). Lehet igazíttatni a ruhán, bevenni belőle, kibővíttetni, ha nem áll tökéletesen. Ennyi :)
2013. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez elég tág fogalom hogy hagyományos fehér! :)
2013. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát bő aljú "hercegnős"-re gondoltam. Nem tudtok árakat?
2013. márc. 26. 11:24
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Kb. 40ezertől már biztos van, határ meg a csillagos ég. :)
2013. márc. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mennyibe fog kerülni? Amennyit rászánsz. Van 20-ért is meg 2millióért is.

Kezdj el böngészni a neten, válaszd ki a szalonokat, hívd fel őket telefonon, kérdezd meg, hogy erre és erre a napra mennyi foglalásuk van, majd szépen tipegj el és kezdj próbálgatni.

2013. márc. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Tőlünk kérdezed, hogy az esküvői ruhád, amit még meg sem találtál, mennyibe fog kerülni?
2013. márc. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Én azt mondom neked hogy 100 körül. ha olcsobb akkor legalabb pozitivan csalodsz.

nyilvan vannak 20tol amiert mar meg is veheted,en nem mertem olyat valasztani pedig nekem se hullanak olembe a 100ezrek.

2013. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
elozo vagyok. ez budapesti ar. nem irtad hogy hol vagy.
2013. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor láss neki a kutakodásnak, mert hercegnős ugyan sok helyen van, de nem mindegy mennyiért, és még igazítani is kell, és sokan már lefoglalták a ruháikat. nem lehetetlen, de én azért nyugodtabb voltam, hogy 4 hónappal előtte megvolt. Az igazítás is elvett 2 hetet legalább. Fogsz találni nyugodj meg, de azért már láss neki :)
2013. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

"Én azt mondom neked hogy 100 körül. ha olcsobb akkor legalabb pozitivan csalodsz.

nyilvan vannak 20tol amiert mar meg is veheted,en nem mertem olyat valasztani pedig nekem se hullanak olembe a 100ezrek."


És miért nem? Hátha az alatt a pár óra alatt, míg viseled, leesik rólad darabokban? :D

2013. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!