Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ciki ha valaki hagyomány...

Miért ciki ha valaki hagyományos bugyit hord?

Figyelt kérdés
nem tanga nem francia hanem olyan hagyományos közismertebb nevén nagymama bugyi
2012. dec. 15. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Nem ciki, csak nem mindegy h milyen szerintem:D Én is hordok olyat, de az enyémek szexis csipkések meg hasonlóak:D
2012. dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam ilyet hordani, de olyan nadrághoz amiben egyértelműen átütne tangát veszek.

Amúgy nagyon szeretem, mert ezerszer kényelmesebb a tangánál.

25/L

2012. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is van alváshoz, meg menstruációnál tökéletes.
2012. dec. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a tangát gusztustalannak tartom! Szerintem a hagyományos bugyi sokkal jobb.

21/F

2012. dec. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert rossz benne az ember segge:D
2012. dec. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
mi a frászkarikának vennél fel nagymamabugyit? Hogy néz már ki, az ha meglát benne egy pasas?
2012. dec. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen ócska, egyszerű tényleg nagymama bugyi féle, akkor az elég gáz. Van ilyen formából szexi csipkés meg minden hasonló fiatalos, az jól néz ki és ugyanolyan kényelmes.
2012. dec. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Én is jobban szeretem a hagyományos bugyit, de inkább a szebb fajtákat, pl. csipkés az eleje, vagy a szegélye csipkével van díszítve, amik szexisek annak ellenére, hogy mamabugyik :)
2012. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is jobb szeretem a nagymama bugyit, a párom mindig kinevet vele, neki nem igazán tetszik. De nekem sokkal kényelmesebb, kifejezetten utálom a tangát, nagyon utálom, és a kisebb típusú bugyikat is utálom.

Testmozgáshoz, futáshoz is sokkal kényelmesebbnek tartom ezeket a nagyobb bugyikat, nem gyűrődik be a fenékrésze, ami roppantul kínos futás közben. Nagyon praktikus, és akkor is azt hordom, ha akárki akármit mond.

Mit számít, hogy ciki-e vagy sem. Ha holnap a nagymama bugyi lesz a divat, akkor a tanga lesz ciki. Nem sokat foglalkozom a divattal, nem zavar, ki mit hord, a lényeg, hogy mindenki kényelmesen és jól érezze magát abban, amit választott.

2013. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!