Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem is tudom hogy fogalmazzam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is tudom hogy fogalmazzam. Szeretnék a felesége lenni, de ez az egész herce-hurca. Mi legyen így?

Figyelt kérdés

a tervezéssel meg mindennel semmi bajom,de valahogy frászt kapok ha arra gondolok,hogy valami nem lesz jó....az én családom 300 km-rel arrébblakik mint mi,ráadásnak nem is nagyon foglalkoznak velünk.szüleim nem élnek,rokonaim egyáltalán nem törödnek velem/velünk,a bátyámmal azért beszélünk,mert muszáj,mivel közös a házunk(öröklés),a növéremmel meg évekota nem beszélünk(fog.sincs miért)ígyhát senki nem jönne el az énrészemröl,derészéröl mindenki ott lenne az esküvön aki neki számit...én meg ottállnék szerencsétlenül,mivel senkim nincs ott :(((

....így végiggondolva inkább nem is akarnék esküvöt,pedig nagyon szeretnék a felesége lenni....mit csináljak?hogy mondjam el neki?hogy lehetneugy megcsinálni,hogy mindenkinekjo legyen???

elöre is köszi a válaszokat :)


2009. szept. 18. 14:50
1 2 3
 11/24 Kankalin ***** válasza:
81%
Az esküvő lehet szolíd is, nem kell hétországra szóljon. Az egyik ismerősöm úgy nősült meg, hogy senki se tudta, csak jöttek, rajtuk a gyűrű... ők ketten meg két tanú voltak jelen. Templomi, polgári is volt. Nekik volt, róluk szólt.
2009. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%
Hasonlo helyzetben vagyok en is.. a parom csaladja joval nagyobb mint az enyem ( csak a kozeli rokonokrol beszelek) es az eskuvonk jovore lesz.Az en reszemrol csak osszesen 8 fo a csalad es ennyi..hivok meg par baratot akik majd egyensulyba billentik a letszamot! Oszinten megmondva ha rajtam mulna aaz egesz akkor csak kettesben megtartanank az eskuvot es csak bejelentenenk a tobbieknek hogy hazasok vagyunk..az a baj a parom nagyon akarja hogy ott legyen a szuk csalad , en meg nem..Vegulis ugy egyeztunk meg hogy szuk csalad es barati kor lesz az eskuvonk napjan de nekem mar borsozik a hatam mindentol, szervezestol a naptol stb...
2009. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
utolso válaszolonak...szinte pontosan ezt érzem...
2009. szept. 18. 21:22
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj.A mi helyzetunk a kovetkezo.Franciaorszagba elek,a parom idevalosi,2011be fogunk eskudni,es h ne legyen hasonlo dilemma,(rokonaim utaztatasa,szallasoltatasa,stb) arra jutottunk,h mivel ez a nap rolunk szol,nem az etetes-itatasrol(sok penzert) mi egy egzotikus szigeten fogunk osszehazasodni,rokonok nelkul,csak mi ketten!! igy legalabb valoban kulonleges lesz az a bizonyos nap,csak rolunk fog szolni es egyuttal letudjuk a naszutat is!! nem kerul tobbe,mint egy hagyomanyos eskuvo,meghivottakkal!Utana pedig lehet rendezni egy szukkoru vacsorat csaladon belul!!
2009. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem marha nagy önzés azt kérni valakitől, hogy ne hívjon meg sok embert, mert neked nincs annyi. Meg "egyensúly" meg akármi. El akarod tőle venni azt, amiből a Sors neki jobbat adott? Elmarnád a családját, mert neked nincs? Inkább fogadd őket is a sajátoddá.


És ha mondjuk ő jobban keresne mint te, akkor azt kérnéd, hogy válasszon rosszabb állást az "egyensúly" miatt? Vagy ha mondjuk neked ki kéne venni a fél vesédet, akkor vegyék ki az övét is az "egyensúly" miatt?


Az egy nagy baromság, hogy az esküvő csak rólatok szól. Igen, főként rólatok. Meg a rokonokról. Hogyha MINDENKINEK jót akarnál, akkor nem csak magadra gondolnál. Én hallottam olyat, hogy valaki örökre megsértődött, mert nem hívták meg egy esküvőre. Ezt akarod? Elmarni a párodtól a rokonait, mert neked sincsenek?


A kérdésed alapján egy önző szociopata lúdnak képzellek, remélem a pasi érdekében hogy időben észbe kap és otthagy téged.

2009. szept. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%
"Onzo szociopata lud"??? hogy irhatsz ilyet vkirol,akit nem is ismersz?? te meg egy nagy taplo vagy...
2009. szept. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

00:05! Mostjól figyelj rám!Önző szociopata lúd????

Bár az én helyemben lettél volna miota megszülettél!!!Elhiheted nem mondanál többet ilyet!

Hihetelenül rossz gyerekkorom volt és még roszabb felnöttkor!Amit megjegyzek nem én akartam így....

Nagyvonalakban-Végignéztem ahogy tönkreteszik anyámat,válás,aztán tönkretették apámat is,meghalt!!

anyám tönkrevágta saját magát(36 nap külömbség volt apám és anyám halála közt,ekkor 14 éves voltam.aztán rám maradt a bátyám meg anyám alkesz élettársa és még sorolhatnám,de....hadd ne részletezzem mik történtek velem anyámék halála után!Erröl ennyit!!!De ha még mindig szociopatázol akkor leirhatok mindent privátban és akkor talán felfogod mit miért érzek és mi miért van a családom maradék tagjaival!!!!!!!!!!

A családjával jóban vagyunk/vagyok és ez ezentul is így lesz.Egy szóval nem mondtam,hogy ilyet szeretnék tenni vele!!!!Ha ragaszkodik a nagy esküvöhöz meglesz!Egyszerüen csak az van amit ott leirtam!És igenis,az esküvő rólunk szól,hisz mi megyünk hozzá a másikhoz,mi esküszünk örök hüséget egymásnak nem a rokonok és ezt nem nekik tesszük!!!

Ja!És életemben most először gondolnék csak magamra(eddíg sose tettem)!!Mekkora baj....


nem foglak itt bunkó szavakkal illetni,mert egyik,hogy nem Te vagyok a másik meg nem érdemes,ugyis meglátszik végig se gondoltad és eszed mint...,csak nem értem minek válaszolsz....azért hogy megbántsd a kérdezőket?!Azért teljesen felesleges!Magával a válasszal nem volt sokproblémám,de a vége....

Ezentul ha valaki válaszol akkor olyan tegye aki a kérdésemre válaszol nem pedig megbántani akar!

A többieknek köszönöm a választ! :)

2009. szept. 20. 01:10
 18/24 anonim ***** válasza:
41%

"Onzo szociopata lud"??? hogy irhatsz ilyet vkirol,akit nem is ismersz??


Az alapján, amit bemutat magáról. Ő ezt a kérdést tette fel, ezzel mutatkozott be a világnak. Máshogy mondva: ez a kérdés éppenséggel ezt a képet sugallja. Mivel olvasási nehézségekkel küzdesz, azért elmagyarázom: Nem azt mondom, hogy ő biztosan egy önző szociopata lúd, hanem a kérdése alapján annak képzelem. Vagyis számomra úgy tűnik. Legközelebb majd megkérdezem tőled, hogy mit gondolhatok. Téged például gondolhatlak-e s.ggfejnek, amiért engem támadsz a válaszolás helyett.


„Bár az én helyemben lettél volna miota megszülettél!!!Elhiheted nem mondanál többet ilyet!

Hihetelenül rossz gyerekkorom volt és még roszabb felnöttkor!”


Én nem vitatom, hogy MIÉRT lettél ilyen, biztos van okod. Erős hasonlattal élve a legtöbb pszichopata tömeggyilkost is bántották gyerekkorukban, tehát nekik is volt OKUK. Neked is van OKOD ilyennek lenni, Mondhatnám kifogásnak is. De ez nem változtat azon, hogy életed legnagyobb hibáját készülsz elkövetni (ami egy dolog), de még csak nem is érted, hogy MIÉRT HIBA (ami viszont egy másik dolog).


Nézd, én némileg karcos szavakkal próbálom elmondani neked, de ha van eszed, akkor a kemény mondatok mögött meglátod a jó szándékot. Ha meg nincs, akkor csak egy kötözködő baromnak tartasz, mint a fenti hozzászóló is, mit bánom én.

Te egy elég szar családi képet hozol magaddal. Az ember a családjában szocializálódik, ez tény. Ha ezt a kettőt logikusan összetesszük, rögtön ott van: számos gond történt a szocializálódásod alatt. Ha ezt letagadod, olyan, mintha a féllábú letagadná, hogy csak egy lába van. Elmondhatod, hogy miért van, sajnáltathatod magad, dühönghetsz. Tőlem egyébként úgy b.szod el az életed, ahogy akarod (még azt a maradékot, amit mások nem b.sztak el neked). Csak tudod, az ember, ha az élet lepofozza, vagy föláll, vagy pedig ottmarad. Neked kétszer annyira kell küzdened, mint másoknak, és erőnek erejével eltanulnod, amit a gyerekek többnyire az életük során eltanulnak, hogy MI AZ A CSALÁD. A családdal kötelezettségek is járnak, egyébként egy nagyon jó valami. Nekem is szép nagy van. Az anyósom szinte mintha második anyám lenne – igen így is lehet csinálni. A sokadrendű unokatestvér szerzett a feleségemnek állást mikor már mindenhova beadta és elutasították. A mindenféle rokongyerekek azóta a mi (több mint egy évvel ezelőtti) esküvőnket emlegetik. A fél családot (mármint a feleségem oldaláról) egyébként az esküvőről ismerem.


Tudod lehet hogy te úgy érzed, magányos szikla vagy az élet tengerében. Csakhogy hadd szóljak: Az esküvő nem csak két embert, hanem két családot is egyesít, még ha az egyik kicsit hiányos is. Főleg rólatok szól, de ha nem engeded a családot a magatok közelébe egy ilyen napon, az a legcsúnyább pofáncspásnak számít (Ezt az anyukád biztos elmondta volna neked, és én sajnálom a legjobban hogy nem tehette meg. Most nem kéne veled itt hadakoznom). HA kizárod a családot az örömödből, elveszed tőlük életük egyik legjelesebb ünnepét. Megteheted. Ha sokat duruzsolsz a pasid fülébe, bizony engedni fog, mert egyelőre téged szeret jobban. Csinálhattok négyfős esküvőt: ti + tanúk - csak mi értelme?


Ez a mondatod külön szót érdemel:

„Ja!És életemben most először gondolnék csak magamra(eddíg sose tettem)!!Mekkora baj....”


Igen, baj. Nem azért mert magadra gondolsz, hanem mert ÉPPEN MOST jutott eszedbe, amikor pont hogy nem ezt kéne tenned. Kábé mint e diák aki sose rúgott be, és pont az utolsó vizsga előtt jön rá, hogy be kéne pótolni. Szerintem. De lehet, én csinálom rosszul, tíz év múlva te élsz majd boldogan és én fogom a családommal hadilábon végezni.


Egyébként meg. Szidhatod az eszemet, nem érdekel, elértem amit elértem, ha bejössz hozzám az egyetemre, szívesen elbeszélgetek veled olyan dolgokról, hogy csak a kötőszavakat érted. Most nem én vagyok a lényeg. Vagy sikerül a legjobb hitem és tudásom szerint megmentenem valamit amit elrontani készülsz – a tanács ingyen van a hídról leugrani készülőnek is – vagy így jártam. Valószínű az életben sose látjuk egymást, és éppenséggel olyan választ is írhattam volna hogy okos vagy, megértelek, tégy úgy stb. Becsületemre mondom, inkább tűnt jó megoldásnak, hogy egy kicsit felrázzalak.


A mór megtette kötelességét, a mór elmehet.

2009. szept. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

arra nem gondolsz,hogy egyszerüen csak tanácstalan az ember???Semmi bajom az olvasással,te írsz sértöen,bántoan....reagáltam és ennyi!

képzelhetsz annak is,valahogy nemérdekel,mert nem arra voltam kíváncsi,hogy minekképzelsz.azért irtamki akérdést,mert:

nem akarom megbántani,ha ő nagy esküvöt akar hát legyen...egyszerüen csak nem érzem jol magam ebben a helyzetben és kiváncsi voltam a normális véleményekre!



Erős hasonlattal élve a legtöbb pszichopata tömeggyilkost is bántották gyerekkorukban, tehát nekik is volt OKUK


na ettőlén nagyon távol állok!nem dühöngök,nem sajnáltatom magam!már miért b.nám el az életem?!Ennyi erövel mindenkielb.a csak mert összeházasodik azzalakit élete párjának vél...

saját erömböl megtanultam azt amit kellett,és még tanulok is,hiszen mindenki egész életében tanul...sztem!tudom mi az a család,annak ellenére,hogy nekem nem volt.Jol tudom mik járnak kötelezettségekkel,de nem fogom az egész életemet ideleirni,mert nem arra vagyok kiváncsi ki mit gondol arrol ahogy felnöttem,arrol amit tettem és amit nem!!!!


tévedsz,nem érzem úgy hogy magányos szikla lennék.Akik nekem fontosak és akiknek én fontos vagyok az bőven elég a boldogságomhoz,nem kell,hogy × ember vegyen körül...

azt hiszem 3× fogom leirni....a család nincs kizárva,ha ő így lesz tökéletesen boldog akkor nagy esküvő lesz...

Nem kell velem itt hadakoznod,semmi értelme,nem kértem,hogy beszélj velem így,főleg hogy nem is tudsz rólam/rólunk semmit!

éppen most gondolok magamra...persze,hisz eddig idöm sem volt rá....nem mintha érdekelne mit gondolsz arrol,hogy mikor gondolok saját magamra!Mivel hogy jol ismerem magam

biztos vagyok benne,szinte minden ugy lesz ahogy a párom szeretné,csak azért mert nő vagyok és nem férfi még nem kell azt képzelni,hogy én rá fogok erőltetni bármit is!!!!!

El tudom képzelni milyen vagy azokkal akiket ismersz ha így tudsz írni valakiröl akiröl csak néhány szót olvastál.Sokan itt azért írnak ki kérdéseket,hogy azokra választ kapjanak és nem azért hogy megítéljék őket ismeretlenül.

Felrázni???Mégis miből?Szeretjük egymást,mindent megbeszélünk és minden ugy lesz ahogy mindenkinek jo lesz,ezzel semmi sem lesz elrontva!!!!Felesleges itt azzal jönni,gogy bármit is el fogokrontani.Már irtam,azért mert nem férfi vagyok még nem biztos,hogy minden ugy kell,hogy legyen ahogy nekem jo...szerintem az ilyen dolgokba közösen kell dönteni,kompromisszumot kell kötni,hogy senki ne érezze rosszul magát és mindenki boldog legyen!

mi lett volna a tekötelességed???az hogy így írj rólam akiröl pár sort olvasva ilyenek jutottak eszedbe...ahhoz,hogy véleményt alkoss rólam ismerned kéne,ha meg nem ismersz valakit,bármi is a véleményed jobb megtartani magadnak és nem bántasz meg senkit....

2009. szept. 20. 02:56
 20/24 anonim ***** válasza:
41%

arra nem gondolsz,hogy egyszerüen csak tanácstalan az ember???Semmi bajom az olvasással,te írsz sértöen,bántoan....reagáltam és ennyi!


Nem is neked írtam, hogy olvasási nehézségeid vannak, de úgy látszik neked is.



nem akarom megbántani,ha ő nagy esküvöt akar hát legyen...egyszerüen csak nem érzem jol magam ebben a helyzetben és kiváncsi voltam a normális véleményekre!


Az enyém normális. Kérdezz meg olyanokat, akik nem szánalomból válaszolnak.



Ennyi erövel mindenkielb.a csak mert összeházasodik azzalakit élete párjának vél...


Pont nem erre vonatkozik. Pörögsz túl, kicsilány, az elb.szás nem az esküvő tényére vonatkozik, hanem arra a hisztire amit ezzel kapcsolatban magadban meg itt a fórumon művelsz. Nézd, ha ezt el kell magyarázni neked, akkor túlságosan hasonlítasz egy olyan ismerősömre akivel nem szívesen beszélek.


saját erömböl megtanultam azt amit kellet


NA persze. És ezt ki dönti el? Az akinek trampli módon belegyalogolsz a lelkébe?



,főleg hogy nem is tudsz rólam/rólunk semmit!


Csak amit leírtál. Én annyit látok belőled, amit ide írsz, és arra tudok válaszolni. Ha valamit leplezel vagy nem úgy írsz le ahogy van, akkor nyilván a válasz is téves lesz.


nem mintha érdekelne mit gondolsz arrol,hogy mikor gondolok saját magamra!


Akkor minek teszel fel KÉRDÉST? Hogy önigazolást találj? Én őszinte választ adtam a legjobb tudásom szerint. De tudod mit? Leírom amit vártál:


JAJJAJJ EGYÜTT ÉRZEK VELED SZEGÉNY KIS ÁRVA, SZERINTEM A CSALÁD NE LEGYEN OTT, GYŐZD MEG A PASIDAT, VÉGÜLIS AZ ESKÜVŐ CSAK RÓLATOK SZÓL, BLABLA.



csak azért mert nő vagyok és nem férfi még nem kell azt képzelni,hogy én rá fogok erőltetni bármit is!!!!!


Ó. Hát innen fúj a szél. Azt képzeled, hogy én azt képzelem, hogy mert nő vagy, rá akarsz erőltetni bármit is.



El tudom képzelni milyen vagy azokkal akiket ismersz ha így tudsz írni valakiröl akiröl csak néhány szót olvastál


Jó a képzeélőerőd. Rossz lenne megismerkedned azokkal akiket isemrek, nem értenéd meg, hogy miért szeretnek. Részben azért, mert ŐSZINTE vagyok

.

Sokan itt azért írnak ki kérdéseket,hogy azokra választ kapjanak és nem azért hogy megítéljék őket ismeretlenül.


Óhatatlanul is megítélnek. Ha például az a kérdés, hogy „Megcsaltam a párom mit tegyek?” akkor abból nem ítéled meg az illetőt? Olyan kérdést tettél fel, amiből egy tulajdonságodat megítéltem, sajnálom. Legközelebb kérdezz sütireceptet.


mi lett volna a tekötelességed???



Az egy idézet, amolyan közmondásféle. Nézz utána, ha nem tudod mit jelent.

2009. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!