Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem akarja, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja, hogy a felesége legyek?

Figyelt kérdés

Szóval, úgy volt, hogy összeházasodunk, de terhes lettem. (A lányunk már 3 éves.) Ma rákérdeztem, hogy mikor szeretné az esküvőt és azt felelte, hogy nem szeretné, mert neki nem a papír számít.

Kicsit veszekedtünk is rajta, mert én szeretném hogy a felesége legyek.

Arra is gondoltam, lehet ,hogy azért változtatta meg a véleményét, mert nem hisz benne hogy örökké együtt leszünk. Vagy nem szeret eléggé.

Mi a véleményetek?

Ja 6 éve vagyunk együtt, én 28 Ő 30 éves.


2009. dec. 28. 16:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Hát mondd neki, hogy mivel neked meg sokat számít a papír, ezért vegyen el, neki úgyis tök mindegy, hiszen neki nem számít a papír. Erre mit mond?
2009. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem is a papír miatt kéne.A közös élmény a lelki plusz miatt,amit neked nyújt az esküvő


Amidala

2009. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%
Mondd el neki ugyanazt, amit ide leírtál. Hogy azt érzed, hogy ő azért nem akar elvenni, mert nem hisz benne talán, hogy örökké együtt lesztek vagy nem szeret eléggé. Ez azért furcsa, mert egyszer "megígérte" már. Ha valaki házasságpárti, nem szokott csak úgy megváltozni ok nélkül. Kérdezz rá.
2009. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
72%

Tipikus!

A pasid önző ember, aki csak saját magát tartja fontosnak.

Most, hogy már évek óta együtt vagytok, megfogott téged a gyerekkel (tudja, hogy nem fogod elhagyni) mine házasodjon, ha így is megkapott téged.

Ez a lényeg.


Ezért sajnálatos, h esküvő előtt teherbe estél, de ezen változtatni akkor már nem lehetett. Még úgy tudtad volna esküvőre rászedni, hogy miután terhes lettél, megtartottátok volna az esküvőt.


Amúgy ha ő neki nem számít a papír (hogy van e, vagy nincs), akkor az jó, mert neked viszont számít, és a felesége akarsz lenni!

Talán ebben a dologban nem csak az ő érdektelensége számít, hanem a te érdekeid is!

2009. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
68%

Miért is a pasi az önző?? Egyértelműen megmondta,hogy nem akarja,akkor meg?! Ja, a nő egy szent, hisz még veszekedésbe is csapott a téma..

A házasságnak két ember KÖZÖS döntésén KELL alapulnia, nem azon,hogy az egyik azt AKARJA,hogy elvegyék.

Nem csak egy oldalról kéne megközelíteni a dolgokat..

2009. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
17:57-tel egyetértek. Ha a párod megmondta, hogy nem akarja, egyértelműen badarság lenne ráerőltetni. Hogy hol a baki, azt nyilván nem mi fogjuk Neked megmondani... De gondolom Te sem úgy akarsz férjhez menni, hogy kikényszeríted a párodból. hanem mert Ő is úgy szeretné. Jelenleg ez nem áll fenn, úgyhogy kár lenne erőltetni.
2009. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

Ne erőltesd, ha nem akarja akkor nem akarja.

Végül is tényleg csak egy papír és ez nagy sokk egy kissé önérzetes férfiúnak!

EN ess abba a hibába mint én, anno 5 év után ezért hagytak el mert kivertem a raplit, és beijedt. Azóta a világért se tudom visszaszerezni, bár se neki se nekem nincs új és jobb, megmaradtunk egymásnak. de elveszítettem örökre.

Ha nem akarod elveszíteni hagyd ezt a témát, hagyd hogy ő döntsön, ha akar mjde elvesz, addig meg fontos a gyerek és hogy evled van.

BEcsüld meg!

2009. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
97%

18:24-esnek. sajnálom hogy így történt az esetedben, de szerintem a pasi előbb utóbb elhagyott volna, és ezt a házasság miatti vitát jó ürügyként ki is használta erre. Ne hibáztasd magad.


Kedves Kérdező! biztos jól érzed amit érzel. Ha minden rendben lenne a pasi részéről, szerintem nem akarnál annyira a felesége lenni. Szerintem az ember ezt megérzi, és elkezdi kapargatni hogy mi a helyzet, és a házasság téma erre tökéletesen alkalmas.

De ez a "csak egy papír" duma elég szánalmas ám.

2009. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha összeházasodtok és egyszer arra kerülne a sor hogy el kell válni,akkor gondot okozna a papír :-S de igy nem fog,csak elváltok egymástól és ennyi.De amugy igazán elvehetne,de abban igaza van hogy nem a papír a legfontosabb,próbáld neki megmagyarázni hogy nő életében rengeteget jelent egy esküvő,és majd ha meglesz ő is milyen jól fogja érezni magát rajt,nem érdemes kihagyni!

De gondolj arra is hogy egy esküvő bizony nem olcsó,lehet nem tehetitek meg.Nem tudom:-( Azért sok siekrt nektek : ) pussz

2009. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát. Természetesen nem erőltetem a házasságot, csak egy kicsit furcsa volt, hogy eddig akarta, most meg már nem.

Csak ez nem értettem. Próbáltam megkérdezni, hogy miért nem, de csak a fent leírt választ kaptam.

Elfogadom. Nem hozom fel neki többet ezt a témát.

De azért eléggé rosszul esik, de nem halok bele vagy ilyesmi...

2009. dec. 28. 18:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!