Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem is tudom hogy fogalmazzam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is tudom hogy fogalmazzam. Szeretnék a felesége lenni, de ez az egész herce-hurca. Mi legyen így?

Figyelt kérdés

a tervezéssel meg mindennel semmi bajom,de valahogy frászt kapok ha arra gondolok,hogy valami nem lesz jó....az én családom 300 km-rel arrébblakik mint mi,ráadásnak nem is nagyon foglalkoznak velünk.szüleim nem élnek,rokonaim egyáltalán nem törödnek velem/velünk,a bátyámmal azért beszélünk,mert muszáj,mivel közös a házunk(öröklés),a növéremmel meg évekota nem beszélünk(fog.sincs miért)ígyhát senki nem jönne el az énrészemröl,derészéröl mindenki ott lenne az esküvön aki neki számit...én meg ottállnék szerencsétlenül,mivel senkim nincs ott :(((

....így végiggondolva inkább nem is akarnék esküvöt,pedig nagyon szeretnék a felesége lenni....mit csináljak?hogy mondjam el neki?hogy lehetneugy megcsinálni,hogy mindenkinekjo legyen???

elöre is köszi a válaszokat :)


2009. szept. 18. 14:50
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

jol tudom,hogy azt nem nekem írtad,még mindig csak reagáltam arra amit írtál.

normális lenne,ha nem olyan véleményt alkottál volna rólam ami nem igaz!Mert az még rendben,hogyl eirod mit gondolsz,de azt a hülyeséget hogy torzult embernek gondolsz,akinek nincs lelkiismeret-furdalása???Meglátszik tényleg semmit nem tudsz rólam,egyszerüen csak le kéne szállnod már arról,hogy sértegetsz!!!!

semmi okom hisztizni....és jo lesz ha nem kicsilányozol le!Nem unod még,hogy sértegetsz???Mert én már nagyon!

ez egyáltalán nem hiszti.mi megbeszéltük a párommal ezt a dolgot.és elmondanám,egy szóval sem mondtam,hogy csak mi legyünk,elöbb mondta ki mint én!

Ki gyalogol beletramplimódon kilelkébe???Nem istudom ki szociopatázott le!Miért akiárvánnő fel azhonnan tanulja meghogymi az a család és a felelősség?!Ennyi erővel ő sem tudhatja mi az mégis boldog családi életet él(het)....

nincs mitleplezni,csak nemfogomleiri az egészéletemetrészletesen egyetlen kérdés miatt!!!

Rohadtul nem azt vártam amit írtál.minek bunkozol???!!!!

NEM VAGYOK ÁRVA!VOLTAK SZÜLEIM!OK???!!!!!!Egy dolog,hogy már nem élnek,nem gyerek vagyok akit árvának kiáltanak ki!

Mit ne mondjak neked is jo képzelö eröd van!Te kezdted nem én,nem én alkottam véleményt rólad,főleg nem ilyet!!!

Mibölképzeled,hogy nem tudom mi az az őszinteség???!!!!!És nekem van nagy képzelő erőm és én mászok bele mások lelkébe!!!Érdekes!

Sosem csalnám meg a párom!!!Tudom jol mi az a tisztelet,őszinteség,hűség!

nem,nemítélem meg azért amit tett,válaszolok a kérdésére és az efféle lekicsinylő,bunkó véleményeket ha vannak is,nem írom le mert jol tudom nem arra kíváncsi!!!!

Tulajdonságomat?!Miféletulajdonságomat.Egyetlen egyet set tudsz,feltettem egy kérdést,arra kellett volna ŐSZINTÉN válaszolni,nem pedig belemászni az ember lelkivilágába!

Kössz,de nem kell sütirecept,tudok sütni!

Jól tudom it jelent az az idézet,azért mert nem egyetemre jártam és nincs diplomám az nem azt jelenti,hogy semmit sem tudok!!!Nem kell lenézni ennyire az embert!!!!!!!!

Aztán most már bőven elég volt nekem ebből a vitából,vagy a kérdésre válaszolj ha kérdeznek vagy ne is írj,ha így bunkozol!!!!!

2009. szept. 20. 15:20
 22/24 anonim ***** válasza:
51%

"Sosem csalnám meg a párom!!!"


TE akkora marha vagy. Ki mondta, hogy ezt állítom? Nyolcadik általános megvan már? (Az egyetemet nehezen hiszem, bár ma már minden idiótát felvesznek.) Azt írtam, hogy EGYES KÉRDÉSEK, mint PÉLDÁUL a megcsalós, ELÁRULNAK valamit arról, aki feltette azokat. A megcsalós az NEM TE vagy, hiszen te nem ezt kérdezted. Vagyis csak egy PÉLDA volt. Az egyetemen nem tanítottak ilyneket? Érted, kicsilány? Magyarázzam jobban? Elegem volt belőled. Nem érdemelesz ennyi betűt, amit rád pazaroltam, menthetetlenül idióta vagy. Most már eleget írtál ahhoz, hogy ezt eldöntsem rólad. Jó életet kívánok a szellemi nihil legmélyén.

2009. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

te meg egy nagy k...g vagy!!!!

Miért nem szálsz már le rólam!??Te tényleg azt élvezed ha belegázolsz mások lelkivilágába????

Am meg az,hogy leirtamhogfy sosem csalnám meg az nem jelent semmit,senki nemmondta,hogy ezt te álliod!!De már rohadtul unom,hogy minden egyes szavamba belekötsz!Bunkó f...sz!

Na mit gondolsz?!Normális,hogy megvan!Semmi közöd hozzá,hogymekkora az iskolai végzetségem az ember nem ettöljobb!Ki istörölheted a s...ed a diplomáddal az sem érdekel.sok embernek több esze van diploma nélkül is!!!

Nem kell hülyének nézni valakit aki válaszol ahülye irományaidra,inkább válaszolok minden idiotaságodra,delátom mindenbe belekötsz,neked semmi nem jo!

Lesza...om az egyetemedet,már irtmtöröld ki vele a s...ed!!!

Hát már én is mondtam,hogy hagyj békén totál elég volt a bunkóságodból,de meglátszik te minden áron meg akarod mutatni mekkora k...g vagy!!

Idiota az vagy te,hülye marha hogy a te saját szavaiddal éljek,mert hát ugye mindenki saját magábol indul ki!!

Jó életet kívánok a szellemi nihil legmélyén.--ezt viszont kívánhatom neked...boldogabb leszek mint te az biztos!!!!!Boldog lehet valaki diploma nélkül is!!!

2009. szept. 20. 19:55
 24/24 anonim ***** válasza:

Akkor én a kérdésre válaszolnék, remélem ti is abbahagyjátok egymás marását.

Szerintem csináljátok azt,hogy elmentek összeházasodni ti és két tanu majd csináltok egy kis vacsit a rokonainak. Nem kell sok főre gondolni, 10 is bőven elég.

2009. szept. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!