Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasodnátok ilyen esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodnátok ilyen esetben? Avagy: feladnátok a karriereteket és a nagy álmotokat a szerelmetekért / jövendőbeli férjetekért?

Figyelt kérdés

Hatalmas álmom már kiskorom óta hogy majd a végzettségemmel Franciaországban helyezkedjek el. Megvan a diplomám, megvan a felsőfokú nyelvvizsgám és a főiskola ideje alatt voltam Nizzában gyakorlaton, annyira szuper volt! Meg voltak velem elégedve és felvették a kontaktot az iskolával, majd két héttel ezelőtt kaptam tőlük egy állandó állásajánlatot.

A sors fintora hogy aznap mikor megkaptam ezt a levelet a párom (akivel 19 éves korom óta együtt vagyunk) megkérte a kezem. Természetesen igent mondtam mert nagyon szeretem. Ő szakmunkás, elég keresett szakmája van így szinte bárhol gyorsan el tudna helyezkedni, ezért is gondoltam hogy szívesen velem jön majd.


De ő nem így gondolta. Nem szeretne jönni, kijelentette hogy nem jön, de vissza sem tart, ha szeretnék menjek (tudja hogy nagy álmom) de arra ne számítsak hogy ő jönni fog velem.


Teljesen kétségbeesett vagyok életem két legszebb dolga, legnagyobb lehetősége közül mégis hogyan tudnék választani??


2013. márc. 26. 21:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
87%

Én nem maradnék vele! És nem azért mert nem szeretne jönni, hanem mert ilyen egyértelműen kijelentette hogy válassz vagy ő vagy a gyerekkori álmod amire 5-6 éve már tudatosan készülsz.

Rettentő önző, számára a te érdeked nem is volt opció ezek szerint.

Szerintem menj ki, biztos vagyok benne hogy hamar találsz magadnak ott kinn mást, egy olyat aki nem korlátol az álmaid elérésében és kiteljesítésében..

2013. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
86%
Ha igazán szeretne veled menne! Én mennék.
2013. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 SzilKa ***** válasza:
92%
En kimennék. Ugyanis, ha időközben rájönnék, hogy nem tudunk egymás nélkül élni, még mindig lehet rajta változtatni (vagy ő jönne utánam, vagy én haza). De ha el sem mész, a későbbiekben úgy fogod érezni, hogy miatta adtad fel az álmodat és egy jó munkalehetőséget, s amikor jönnek a szürke hétköznapok, hajlamos leszel ezt a fejéhez is vágni. Szóval én mennék, megpróbálnám, hogy ne mondhassam én se magamnak, hogy meg sem próbáltam...
2013. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
73%
Menjél.Ne maradj csóróságban itt.Majd találsz olyan férfit,akinek hasonlóak a céljai.
2013. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
26%

Ez elég gáz hogy itt kapásból azt tanácsolják hogy menj! Én biztosan nem mennék, pláne ha már hosszú ideje együtt lennénk (és mivel írtad hogy 19 éves korod óta vagytok együtt és már megvan a diplomád ezért olyan 23-24 lehetsz azaz 4-5 éve már biztosan együtt vagytok..)!

Mi az indoka hogy a párod nem akar menni? Van konkrétum? Vagy csak dac?

2013. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
94%

Remélhetőleg amúgy is tervezte, és nem azért kérte meg éppen aznap hirtelen a kezed, hogy befolyásoljon :S

De ez mennyire nehéz lehet, nem irigyellek.

Viszont a helyedben kimennék, és megnézném, hogyan tudom valóra váltani az álmomat. Igaza volt itt az előttem szólónak, ha össze tartoztok, akkor úgyis egymásra találtok még, de ha nem, akkor legalább az álmaidról nem kellett érte lemondanod.

2013. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
21%

Én biztosan maradnék. Ez a baj a mai kapcsolatokkal, hogy ennyit ér valakinek a szerelem. Menjél de aztán ne lepődj meg ha majd 40 évesen csak a macskáiddal tudsz társalogni az álommelód mellett Nizzában..


Bár igaz, ha ennyi áldozatot nem tudsz hozni a szerelmedért akkor nincs is értelme együtt maradni mert a házasság kompromisszumok sorozata és igen, a férfi is jobbat érdemel, olyat, aki ha kell beáldoz 1-2 dolgot miatta.

2013. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
84%
Hát, elég buta ha nem kapkodja a levegőt és nem önti el a büszkeség irányodba... Nem igazán dobálják senki után a külföldi munkákat, megbecsülhetné a helyzetet... Szerintem menj, mert elég durva, hogy ilyen áldozatot nem tud meghozni ÉRTED... Akit szeret és akinek megkérte a kezét.
2013. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
88%

Menj!

Én voltam hasonló helyzetben, a párom mellett döntöttem. Kár volt. Elhagyott. Két szék közül a pad alá estem.


Az az ember, aki visszahúz, nem a párod. Az, aki végigasszisztálja, hogy évekig készülsz erre, és az utolsó pillanatban elvárja, hogy hirtelen felejts el mindent, nem érdemli ezt meg. Miért nem mondta a kapcsolatotok elején??

2013. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
66%

Mennék!


Ha igazán szeretne, veled tartana! Franciaország nincs messze, maximum 2 óra repülővel, és jó kereset mellett mindketten akár havi szinten is láthatnátok a családotokat, így ennek nem kellene visszatartó erőnek lennie (ha egyáltalán ez az indoka).


Én mennék, mert ha maradsz, és később rájössz, hogy nem tudtok együtt élni, az sokkal jobban fog fájni, mint most, ha ő nem tart veled! Így legalább tudod, hogy nem vagy neki elég fontos...

2013. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!