Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen kompromisszumokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kompromisszumokat hoztatok/hoznátok szerelmetekért?

Figyelt kérdés

Mindenképp komoly, több éves kapcsolatokra gondolok, akár eljegyzéssel, esküvővel.


A vőlegényem szerint semmit nem kell változnia és feladnia miattam. Mert ha nem szeretem úgy, ahogy van, akkor nem is szeretem igazán.


Ti hoztatok áldozatokat, mondtatok le kedvelt dolgokról a másik miatt?


2011. nov. 21. 18:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Orszagot valtottam a ferjem miatt, akkor meg csak baratom volt, nem magyar allampolgar. Egyik legnehezebb szakon voltam, 3ev kimaradassal ismet. Masok miatt nem, miatta igen. Eleg szar elete lehet annak, akinek onmaga az elso. Bar nem mindenkinek adatik meg a szeretet es a teljes odaadas.
2011. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
Igaza van,őt akarod,vagy egy embert akit te alakítasz formálsz a saját kedvedre,de az már nem ugyan az lesz,ismerek olyat aki a párja kedvért feladta az álmát,hajszin váltott stb,megvátozott, hálábol elhagyták.
2011. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én is országot váltottam érte, bár szerinte ez az én érdekem volt, kikerülni Magyarországról, ahol rengeteg rossz tapasztalatom volt az egészségüggyel, és az egész jónak mondott fizetésemből nem jutott nyaralásra.
2011. nov. 21. 19:05
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Az együttlét mindennapja a kompromisszumokról szól. Ritkán van az, hogy a 2 fél mindig ugyanazt akarja.

A férjem személyiségét nem akarom megváltoztatni, hiszen ha nem fogadtam volna el, nem megyek hozzá. Nem kell minden tulajdonságát szeretni, elég, ha a rosszakat elfogadod. Ő is elfogad Téged.

Erről szól az együttlét. Na meg a szeretetről, szerelemről.

30N/házas

2011. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

Eszembe jutott egy sztori:


A lány megismerkedik egy motoros, hosszú hajú, bőrszerkós sráccal. Összeházasodnak. Egyszer csak a nő azt mondja a pasinak, hogy vágasd le a hajadat, mert egy férjhez már nem illik. Utána mondja neki, hogy keressen normális munkát, mert a közös életet meg kell alapozni. De normális munkához ne bőrcuccot hordjon, hanem öltönyt, nyakkendőt. Majd jönnek a gyerekek. A nő mondja a férfinak, hogy adja el a motort, jobban kellene egy kocsi, amibe a gyerekek is elférnek. A férfi eladja a motort. Ezután a nő egyszer csak bejelenti, hogy lelép. A férj értetlenkedik, hogy miért? Mire a feleség: Mert már nem olyan vagy, mint aminek megismertelek!!!!

2011. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Én nem azt akarom megváltoztatni, amit az első naptól kezdve láttam.

Évek óta együtt vagyunk, sok mindenen keresztülmentünk már, de valahogy eddig minden jól alakult. Most viszont új helyzetbe kerültünk mindketten, amivel nem tudunk mit kezdeni.

2011. nov. 21. 20:03
 7/22 anonim ***** válasza:

Ok. Abbòl, amit a vőlegényed mondott, azt hittem ilyesmi (is) van a dologban.

Mi történt?

2011. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Egy új barátról, akit másfél hónapja ismert meg.

Egy lány, aki minden rosszba beleviszi, bulik, részegség, füvezés rendszeresen. Pedig azt hittem, ezen már túl vagyunk.

A másik, hogy mivel többszöri próbálkozás után nem kedveltem meg a lányt, nélkülem folynak a bulik, aminek nem nagyon örülök.

Kértem, hogy csökkentse a találkozók számát a lánnyal, de ezt nagyon rossz néven vette, szerinte semmi rosszat nem csinálnak, el se tudja képzelni, miért nézem én ezt rossz szemmel. És rosszul esik neki, hogy a barátja ellen beszélek.. :S

2011. nov. 21. 20:47
 9/22 anonim ***** válasza:
Uhh, na ez durva. Ez nàlam nem tartozna a kompromisszum kategóriàba. :-|
2011. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Egy lány, aki minden rosszba beleviszi.


Tévedés nem lehet belevinni senkit abba amit ő nem akar.

2011. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!