Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen virágot szokás vinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen virágot szokás vinni református templomba az úrasztalára?

Figyelt kérdés
A lelkipásztorral abban maradtunk hogy mi visszük a virágot,csak nem tudom,mit mondjak a virágosnak,milyen legyen.Elsősorban a méretére vagyok kíváncsi.ez csokor vázába,vagy inkább asztaldísz?
2013. márc. 27. 12:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Színekre vonatkozóan van megkötés? Szeretném ha harmonizálna a csokrommal (rózsaszín-fehér-zöld)
2013. márc. 27. 12:05
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Én református vagyok és láttam már 1-2 esküvőt... igazából te döntöd el, nincs olyan, hogy ez nem illik meg az nem illik, vagyis én eddig ezt láttam. Ez csak virág, nem egy piros tanga amitől valaki elpirulna...

Olyat rendelj ami tetszik és passzol hozzád. Sok boldogságot!

2013. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk fehéret kellett.

A virágosnak mond azt, hogy oázisos asztal díszt szeretnél az Úr asztalára.

A miénken fehér kardvirág és szegfű volt. Magunk csináltuk. Nagyon szép lett.

2013. márc. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A múltkor nálunk fehér liliomból volt a csokor, nagyon szép volt.
2013. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zöld és fehér legyen ne legyen rajta egyéb díszítés. Nálunk a templom csinálta, fehér liliom, jácint, valami olyan mint a margaréta de zöld középpel volt benne meg a zöldség ugye.
2013. márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is református vagyok. Hát nálunk úgy szokott lenni, hogy általában méretét tekintve akkora a megfelelő, ami nem túl magas, hogy ne takarja el a lelkészt, mikor beszél az úrasztalától. Vannak ilyen laposabb, szélesebb virágkompozíciók, ezek szerintem egész megfelelő méretűek.


Úrasztalára a rózsaszínt feltétlen hanyagolnám az úrasztalán, de a fehér és a zöld szépen illene egy templomba.

2013. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!