Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem szeretnék mulatós zenét....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék mulatós zenét. Nektek hogy tetszene, ha ilyen zene lenne egy esküvőn amire hivatalosak vagytok? (Link)

Figyelt kérdés

Nekem eléggé tetszik. Csak a jó hangulathoz az kellene, hogy a násznép is táncoljon és jól érezze magát. Nektek tetszene egy ilyen esküvő? Jól éreznétek magatok ilyen zenére? Esetleg ti is hasonlóban gondolkodtok a sajátotokra?

Még azon agyaltam, hogy lenne mondjuk ez éjfélig aztán valami retró zene hajnalig. Vélemény?

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=Z1T7enac5Ro..



2013. ápr. 2. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%

Nekem eléggé szokatlan lenne, mert a magyar esküvőn mindig jellemző volt a cigány és a csárdás zene, újabban a mulatós. Én pont az ilyen zenékre nem tudom jól érezni magam. Akkor már inkább hallgatnék ilyet:


http://www.youtube.com/watch?v=DlHmGy4Aq_g


De ez persze szintén nem illik oda, ráadásul teljesen más kultúra zenéje.

2013. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy nagyon réteg zene.Biztos hogy sokan tiltakoznának.
2013. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Ne neked tetsszen a zene, hanem a vendégeidnek. Ez alapvető szabálya a vendéglátásnak. Esküvőre fokozottan vonatkozik.

Ha ilyen zenét akarsz, akkor menj el diszkóba.

Én biztosan nem mennék el egy ilyen lakodalomba.

2013. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

ja, mindenki érezze jól magát az esküvőn, csak a menyasszony ne...emberek, ne mááááár...

ha ez a stílusú zene tetszik, legyen ez. én sem szeretem se a cigány-, se a mulatós zenéket, ezért az ÉN esküvőmön még véletlenül sem ezek lesznek!

2013. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
meghivsz?:-D nekem ez nagyon bejön,ezt retroval kombinálva én oda lennék meg vissza...Igazából ha ilyen verzióban meg tudnak szolaltatni slagereket,akkor nagyon jó hangulat kerekedhet belőle..de ez mondjuk nagyban függ a naszneptol,akiket viszont ti ismertek
2013. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Eleve szégyen-gyalázat, hogy egy magyar esküvőn cigány zene megy. Kérdező, ha neked és a násznép többségének ez a zene tetszene, hát tessék. Ismertem olyan lányt is, akinek az esküvőjén metal ment, ezt szerette a pár is és a barátok is, akkor miért szenvednének a nagymami miatt a saját esküvőjükön?

Nálunk is táncikálós rock'n'roll lesz, mert mi és a család és a barátok ezt szeretjük. Talán csak a párom nagyszülei nem. Miattuk meg nem fogom az őrületbe kergetni az összes többi vendéget.

2013. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
A barátommal pont múltkor beszélgettünk róla, hogy milyen zene lesz majd egyszer a mi esküvőnkön. És a végén oda lyukadtunk ki, hogy nem is tartunk lagzit, mert én kirohannék a világból, ha a saját esküvőmön cigányzenét meg mulatóst kéne hallgatnom, csak mert az az igény... Ezen kívül meg szinte teljesen mindegy, mit választanánk, mindenki húzná a száját, hogy hogy merészeljük ezt. Szerintem a te elképzelésed teljesen korrekt. Én mindig irigykedem, mikor amerikai/angol esküvőkről látok videókat (akár filmben, akár amatőr videókat), hogy ott mindig annyira jó zenék és zenekarok vannak, és ott az a természetes, senki nem hüledezik azon, mert nem Bódi Gusztira playbackel az összetákolt falusi zenekar "frontembere".
2013. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
ha ilyen zene lenne én inkább haza mennék.mi a cél?emlékezetes fergeteges lagzi legyen,vagy azt suttogják ilyen unalmason még soha nem voltak.Erre a zenére max csak pöszén néznek és hamar ellaposodik a buli.Azt fogod észre venni csak te meg a párod maradtál:))
2013. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

nalunk nem volt mulatos meg ciganyzene mert en hanyok tole. a vendegek utolag sem panaszkodtak, hogy hianyoltak volna, szerintem eszukbe se jutott.

ettol fuggetlenul nagyon jo volt a hangulat, fel 6-ig buliztak :)

2013. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Véleményem szerint az csinálja jól aki olyan zenekart alkalmaz ami sokszinü ,nemzetközi és magyar zenét is tud játszani,ha kell esetleg mulatós kategóriából is.Egy ilyen zenekar esetleg egy dj.vel kombinálva és teljes a siker mindenki boldog ,hurrá !!
2013. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!