Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vihetnék ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vihetnék ilyen esetben külföldi esküvőre ajándékként?

Figyelt kérdés

Egy kedves cseh barátnőm meghívott az esküvőjére. Révén, hogy nagyon ritkán találkozunk, az ízlését sem ismertem meg annyira, így nehéz.

Kérdezősködtem, hogy mit szeretnének, gyűjtenek-e esetleg valamire, de semmi alapot nem kaptam.

Azt tudom, hogy évek óta együtt élnek, így konyhai eszközökre, ágyneműkre, ilyesmikre nincs szükségük, ezt el is mondta a barátnőm. Kifejezetten gyűjteni sem gyűjtenek semmire, így nem is feltétlenül vágynak kifejezetten pénzre, listájuk sincs. A barátnőm leginkább azt mondta, hogy nem tudja, mindenük megvan, ne vigyek semmit. :) Azért üres kézzel mégsem állítok oda.

Menyasszonytánc náluk nem szokás, nem lesz, így amit oda szánnék alapesetben azt nyilván megkapják, de még is mivel készülhetnék még?


Az talán egy fontos mozzanat még, hogy a távolról érkező vendégek szállását, így az enyémet is, szintén ők állják, a lagzi utáni másnapi reggelivel együtt, így szerintem mindenképpen pláne illene vinnem valami ajándékot/pénzt.



2013. ápr. 13. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

gondolom kint is lehet venni ajándékutalványt

valami nagyobb áruházban kérgezd meg és pl azt


én IKEA-t kaptam anno meg vasedényeset -- nagyon jól jött és azt vettem magunknak amit akartam belőle

2013. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

fizess be nekik egy wellness hétvégére itt MO-on :)

természetesen közel hozzátok.

2013. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A magyarországi wellness tényleg nem rossz ötlet.. :) Vagy máshol már javasoltam a programfüzeteket:

[link] (természetesen neki cseh verzióban rendeld meg, náluk is kapni egész biztosan).

Esetleg más ajándékutalvány.


Egyébként van esetleg olyan hobbija, amihez tudnál ajándékot adni? Miket szeret?

2013. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha tudod felveheted a kapcsolatot a fotósukkal és rendelhetsz nekik a jegyes fotóikból (vagy utalvány formájában az esküvői fotóikból) egy klassz fine-art fotókönyvet. :)
2013. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A magyarországi wellness hétvége nagyon jól hangzik, köszi az ötletet. :)

A gond az, hogy a hobbijaihoz minden kelléke megvan. Imád kreatívkodni és a kutyája a mindene. Hozzáteszem ő sajnos mozgássérült vele született betegségei kapcsán. Segítő kutyája van, a világ legaranyosabb párosa. Persze a párjával kiegészítve a világ legaranyosabb triója. :)

Ebből kiindulva az utazást megtudják oldani, viszont mindenképpen olyan helyet kéne találnom, ahol ő mozgáskorlátozottként is igénybe tud venni mindent, ami már nem olyan könnyű feladat.

Én pl. tudok a közelben gyógyfürdőt, ahol külön foglalkozásokat is tartanak mozgásukban korlátozott embereknek, mégsincs csak két speciális medence, amit igénybe tudnak venni, illetve szaunába egy kisebb kocsit sem lehet betolni legalább amíg átül barátnőm a padra.

2013. ápr. 13. 18:44
 6/8 anonim ***** válasza:

a hobbija is jó nyom, mindig lehet újítani, meg fogyóeszközök is vannak,

csak nyilván nehézség, hogy nem tudod, hogy éppen mi lenne neki jó.

2013. ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hotelválasztásnál mindig hívd fel őket a segítő kutya miatt. Nekem is van, és egy csomó helyen nem örülnek neki, vagy plusz pénzt számolnának fel érte. Ez természetesen törvényellenes, de kinek van kedve a nyaralásán veszekedni, ráadásul ő külföldi, nem is tudna hirtelen magyar jogszabályokat előkapni a témával kapcsolatban... Inkább egyeztess előre, én is találtam végül olyan szállodát ahol normálisan fogadtak. Meg fontos, hogy a foglalásnál legyen rajta a papíron, hogy 2 fő xy Ft + segítő kutya:ingyenes, hogy ne legyen később vita belőle,h mit ígértek.
2013. ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Fú ezt nagyon jó, hogy mondtad, a kutyára nem is gondoltam. Köszönöm!:)

Esetleg nem tudsz olyan hotelt, ahol ilyen feltételekkel is jòl tudja érezni magát az ember?

2013. ápr. 15. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!