Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet e egy lagziban a vőlegén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet e egy lagziban a vőlegény apja részeg?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem igen. A vôlegêny màr kevésbé szerintem.
2013. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem undorító, bárki is részeg. Miért csak úgy lehet szórakozni, ha már kellően szintrehozta magát?
2013. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, hogy mikor és mennyire. Az én édesapám soha nem szokott inni, de a lakodalmon a vőlegényem egy kicsit leitatta. Olyan kettő környékén lehetett látni rajta, hogy hat az alkohol, de aranyosan volt részeg, nem inzultált senkit, nem csinált botrányt. Én örültem neki, hogy így el tudta engedni magát, hiszen a lakodalom a szórakozásról szól. Ugyanígy az sem zavart volna, ha a vőlegény apukája ennyire berúg, de ő cukorbeteg, így nem nagyon ivott. Szerintem arra kell vigyázni, hogy amíg szerepe van, addig legyen azért józan, illetve ha részeg is, akkor se kötekedjen, piszkáljon senkit.
2013. ápr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
nem is lagzi ahol nem mindenki részeg és nincsen verekedés
2013. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2. Én nem arra gondoltam, hogy legyen valaki tök részeg.
2013. ápr. 14. 11:00
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha esne-kelne vagy kötekedne teljesen kiakadnék, ha "csak" dülöngélne vagy okoskodna a többi vendégnek akkor szimplán nem tetszene.
2013. ápr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

lehetni lehet,

csak nem illik

2013. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

Egytől öt évig terjedő szabadságvesztés büntetés kiszabásával fenyeget a dolog.


De amúgy mindent szabad, csak sokmindent nem illene...

2013. ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

azért egy bizonyos ízléses határt nem árt betartani. egy kis szalonspicc, jókedv még teljesen elfogadható, hiszen lagzi van, buli van, ünnep van.


úgy vélem, senkinek nem illik a sárga földig innia magát, vagy ha így alakulna, akkor egy angolos távozás a lehető legjobb, amit tehet. nem szép dolog mások buliját elrontani a minősíthetetlen viselkedésünkkel. egyébként is taszítanak a részeg emberek.

2013. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha vki spicces, és nem okoz botrányt és nem viselkedik idiótán, az még úgy-ahogy tolerálható egy esküvőn. De az, hogy vki részeg legyen egy esküvőn... az én értékrendembe nem fér bele. Mégsem a sarki diszkóban vagyunk. Ha vki ilyen társas eseményen nagyon leissza magát, annak megvan a véleményem a kulturáltsági szintjéről.
2013. ápr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!