Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol merre van olcsó megoldásba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol merre van olcsó megoldásban esküvő? Csepelen, vagy vonzáskörzete érdekelne! Rendezvényterem is vagy étterem ahol ha van ilyen persze kb 1500. -/főre jön ki az étel (csak egy főfogás). Van ilyen valahol?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Csepelen a Munkásotthon, vagy a Rideg Sándor művelődési ház. Mivel mindkettő terem, szépen fel lehet díszíteni, és szerintem a Rideg még nem is lenne nagyon drága. VAgy a LaGuna éttermet kérdezzétek meg, nyilván, ha csak egy főfogást kértek, akkor már olcsóbb is lehet. 20. kerületben a Csili, bár azért az talán drágább lehet. A művelődési házakat kérdezzétek körbe.
2013. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Foglaljatok termet/asztalokat egy étteremben és rendeljetek meg egy adott főfogást x személyre, ami kijön 1500 forintból. Ennyi étellel gondolom csak egy vacsora lesz, hiszen egész éjszakára ez nagyon kevés lenne.


Az italt nem tudom, hogy lehetne megoldani, kérhetnétek rá valami csomagajánlatot, vagy a vendégek felé jelezhetnétek, hogy azt maguknak kell fizetniük. (Éttermi árakkal egy pohár üdítő 3-400 forint...)


A terembérlet ételszállítással szerintem nem lenne olcsó, hiszen még bútorokat is kell bérelni hozzá, ráadásul egy cateringes cégnek ekkora megrendelésért nem érné meg kiszállni a helyszínre.

2013. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!