Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt valaki aki hamarosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki aki hamarosan vagy nemrégiben kismamaként férjhez megy/ment? Mindenre kíváncsi vagyok:ilyen lesz ruha, lesz e lagzi, milyen szertartásra készültök? Hány hetesek lesztek?

Figyelt kérdés
Én 17 hetes leszek addigra,csak egy csendes esküvőnk lesz,két tanúval,szülőkkel,tanúk kisfiával és lányunkkal.Nem lesz most lagzi,úgy tervezzük,ha a pici nagyobb lesz,lesz buli,most elmegyünk utána egyet ebédelni.Ruhakérdéssel bajban vagyok,vettem egy nyári fehér ruhát,de nagyon átlátszik és nem az a kimondott elegáns,nem hiszem hogy ezt veszem fel...Nem akarok menyasszonyit,nekem ez a második házasságom lesz.És azt sem tudom színben milyet illene felvennem.A szertartás csak polgári egy pénteki nap,szokványos,lányunk viszi majd a gyűrűpárnát..és nem tudjuk hogy nem e oda akar majd ülni hozzánk,ezt sem tudom hogyan oldjam meg..mármint ő tegnap kijelentette hogy odaül anya ölébe csak hogy nem biztos hogy nem fog beszélni közben(4 éves)...

2013. ápr. 18. 11:21
1 2
 11/11 adriennjeni ***** válasza:
Nekünk augusztusban lesz, 7 hónapos leszek, max 25 fővel és még sok is. :) kis kajálás otthon, zene. anyáméknak házassági évforduló lesz sajnos nem úszhatom meg, mert együtt akarják tartani. hosszú fehér varratott kismama ruhám lesz, semmi extrával, kis virágok a hajamba, ennyi. :) Sok Boldogságot Nektek! :)
2013. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!