Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg a vőlegény intézi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a vőlegény intézi a menyasszony csokrát?

Figyelt kérdés
Ismeri valaki ezt a szokást? Volt valaki, akinél tényleg így volt? Nem választott rosszul a pasi?
2013. ápr. 23. 12:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Esetleg nem arra gondolsz inkább hogy ő hozza a kikérésnél? Mert az viszont igaz, de csak formalitás.
2013. ápr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én döntöttem el milyen legyen, de ő hozta.

Nálunk úgy van, hogy mikor jön a vőlegény a menyasszonyért, akkor adja át neki. De azt nem akartam hagyni, hogy ő csináltassa, szerintem annyira nem is szokták, egyrészt nem is ismeri a virágokat, másrészt annyira nem is ássa bele magát a virágosdiba, hogy ne cseszhesse át a virágos, hogy de higgye el 50 szál kell stb.

2013. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk a férjem választotta a csokrot, és nagyon jól választott! Nem kell általánosítani, hogy a férfiak nem értenek ehhez, mert igenis van köztük olyan akinek szépérzéke is van! Én teljesen megbízom az ízlésében. :)
2013. ápr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én is megbízok a szülinapomon meg egyéb alkalmakon, de mikor egy menyasszonyi ruhában fogom a kezemben cipelni a csokrot egész nap, amit ugye nem is lát, azt se tudja milyen lesz, akkor inkább ne válasszon vaktában.
2013. ápr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

igen, ez tényleg így volt régen

(amikor a nőnek nem volt fizetése, és az urától függött mindenben)


Fehér Klára le is írja, hogy hétköznap esküdtek, a férje egy fél bokor fehér orgonát hozott, ő azt cipelte végig, amíg villamossal(?) eljutottak a Tanácsra

2013. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!