Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői ruha a H&M-ből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői ruha a H&M-ből?

Figyelt kérdés

Ezt a ruhát néztem ki magamnak:

[link]

Szerintem nagyon jól áll, mivel elég vállas vagyok hozzá, a derekam és a csípőm viszont keskeny. Szerintetek milyen lenne menyasszonyi ruhának, egy október eleji, kb. 50 fős esküvőre?

Ha a lányotok ilyen ruhában akarná kimondani az igent, hogy tetszene nektek?


2013. ápr. 25. 15:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%
Úgy néz ki, mintha a 60 éven át dohányzó nagymamád függönyéből varrtál volna ruhát.
2013. ápr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%

nem az én stílusom és szerintem még öreges is a himzése.

ezért a pénzért meg már varratsz vagy kölcsönzöl egy sajátot

2013. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%
80 ezer forint??? Ennyiért már kölcsönözni is tudsz. És ezt a ruhát ugyanúgy nem fogod felvenni sehova máshova utána. Amúgy ha a lányom akarná kimondani ebben az igent, lebeszélném, de ha nem sikerül, akkor nyilván szépnek találnám ebben is. Csak szerintem ennyi pénzért már rendes menyasszonyi ruha is kapható.
2013. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem tetszik, de a te döntésed, abban menj férjhez, amiben igazán jól érzed magad!
2013. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
75%
Az első válaszolón besírtam:DDDD Valóban "érdekes" a ruha. Az ára szerintem nagyon eltúlzott. Szalonokban ennél kevesebbért álomszép ruhát tudsz kölcsönözni. Nekem 60.000.-Ft volt a ruha + ebben benne volt a menyecske ruha is és néhány kiegészítő.
2013. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
84%
nekem nem tetszik.
2013. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
67%
Csúnya! Mint egy 100 éves kocsma függönye... Ennyi pénzért sokkal szebbet kapsz!
2013. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Gondoltam én is a varratásra, mivel az alján alakítanék egy kicsit. De a többi része nagyon tetszik, viszont félek is tőle, mert eléggé régimódi. /Bár alapból ilyesmi a stílusom./

Esetleg tudnátok mutatni szolid, elegáns,lehetőleg csipkézett ruhákat?

2013. ápr. 25. 15:49
 9/35 anonim ***** válasza:
42%

Csak akkor jó, ha NEM szolíd típus vagy.

Ha qurvás a viselkedésed és pl lángvörös, hullámos a hajad, akkor jó lehet, mert rendkívül konzervatív kicsit öreges a ruha.

2013. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
53%
2013. ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!