Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik mellett döntenétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik mellett döntenétek?

Figyelt kérdés
Melyiket választottátok/választanátok???Nagy lakodalom "vendégsereg" jó buli de semmi extra felhajtás,vagy kis esküvő 2tanuval és kész?És miért így döntöttetek/döntenétek?
2009. szept. 29. 07:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekünk novemberben lesz az esküvőnk, kb. 40 fő részvételével, polgári, a szűk család és a legjobb barátok, svédasztal és tánc. Ennyire tellett a pénzből, de nem is bánom, hogy nem leszünk többen, mert azok lesznek csak ott, akik részt vesznek az életünkben és nekik is jelent ez az esemény valamit. Feleslegesnek tartom, hogy boldog-boldogtalan ott legyen, csak azért, mert pl. rokon, igaz, 5 éve nem láttam. Viszont csak a 2 tanús esküvőt sem szerettük volna, mert A NAGY NAPOT ki akarom élvezni és később emlékezni rá:-))). Szóval, szerintem az arany középút leszünk.
2009. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én nagy esküvőről álmodtam mindig is. Meg is kaptam, tavaly volt az esküvőnk, 101-en voltunk, kb másfél millióból "megúsztuk" az esküvőt, de abban volt limuzinbérlés, megvett esküvői ruha, stb. Kb ugyan ennyi pénzt táncoltam össze a lagzin, így nem volt nagy kiadásunk. és mégis nagy esküvőm volt.

A kis esküvő 2 tanuval az szerintem olyan snassz... nem sok mindenre fogsz belőle emlékezni, mert nem lesz mire... kimondtátok a boldogító igen, azt jól van. Kis esküvőt úgy tudnék elképzelni, ha mondjuk "csak a papírra van szükségetek". gondolok itt mondjuk a szocpolra (ha van még egyáltalán ilyen. És ha később van pénz, akkor megtartják a "nagy esküvőt", esetleg már templomival egybekötve.

2009. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mindkettőben van ráció. A két tanús verzió talán azért jobb, mert egyrészt kevesebbe kerül, és utána a nászútra költhetitek a pénzt. A nagy lagzi pedig nyilván a buli miatt jó. Arról nem is beszélve, hogy nászajándékot fogtok kapni. És ki lehet küszöbölni a 6 kávéföző dolgot is, ha beírjátok a meghívóba, hogy inkább pénzt adjanak, és járuljanak hozzá az új lakásotok megvételéhez.
2009. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!